سرخط خبر

» آخرین خبر » مدیریت و رهبری هوشمندانه برنامه‌های منعطف و موفق، به شناخت روزآمد مولفه‌های مبتنی برپژوهش وابسته است

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۳:۵۱

 کد خبر: 30087

مدیریت و رهبری هوشمندانه برنامه‌های منعطف و موفق، به شناخت روزآمد مولفه‌های مبتنی برپژوهش وابسته است

رئیس مرکز مطالعات و پژوهش‌های راهبردی در همایش علمی ارایه یافته های پژوهشی مشهد گفت:پیمایش ارزشها، نگرش ها و رفتارهای جوانان پژوهشی ادواری است که تلاش داریم دور هفتم آنرا با تعریف جدیدی که از جوان ایرانی شده است، اجرا کنیم.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، محمدرضا فضلی افزود : مدیریت و رهبری هوشمندانه برنامه های منعطف و موفق، به شناخت روزآمد مولفه های مبتنی برپژوهش وابسته است.
وی ادامه داد : لازم است آماده باشیم تا محدویت های مالی ما را از شناخت علمی وضعیتی که بر ورزش و جوانان حاکم است غافل کند
رئیس مرکز مطالعات و پژوهشهای راهبردی ادامه داد : پیمایش ارزشها، نگرش ها و رفتارهای جوانان پژوهشی ادواری است که تلاش داریم دور هفتم آنرا با تعریف جدیدی که از جوان ایرانی شده است، اجرا کنیم
او یاداور شد کشور برای مقاومت و دفاع نیازمند اجرای پژوهشهای کاربردی و ابداع در فناوری ها و توسعه علوم پایه و کاربردی است، و پژوهشهای مبتنی بر مطالعات انسانی و سرمایه انسانی جوانان در سطح استانها و کشور بنیاد چنین حرکتی است. حرکتی که بر پایه مدیریتی واحد و آینده نگر و بر اساس اندیشه و تحقیق پیش می رود.
فضلی در ادامه با توضیح اهداف و دستاوردهای فعالیتهای پژوهشی منطقه ای از میزبانی پنجمین هم اندیشی پژوهشی منطقه ای توسط اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی تقدیر کرد و در ادامه از برگزاری «کنگره علمی مسایل اجتماعی جوانان » که در هفتم اسفند ماه سال جاری به میزبانی و مشارکت اداره کل ورزش و جوانان استان یزد برگزار خواهد شد .
اوگفت : در این کنگره در قالب ۱۲ سخنرانی علمی یافته های پژوهشی حاصل از تحقیقات انجام شده توسط محققان و صاحب نظران کشور در حوزه مطالعات جوانان ارایه می شود.
لازم به ذکر است در همایش ارایه یافته های پژوهشی منطقه پنج در مشهد، که با حضور فتاحی مدیر کل وسمن ها و سازمانهای مردم نهاد برگزار شد،
سخنرانی هایی با موضوعات مرتبط با حوزه جوانان توسط پژوهشگران استانی دکترنوغانی دانشیاردانشکده ادبیات وعلوم انسانی دانشگاه فردوسی وآقای دکترکرمانی و همچنین سخنرانی علمی معاونان مرکز مطالعات و پژوهش های راهبردی در حوزه ورزش و جوانان برگزار شد.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه