سرخط خبر

» آخرین خبر » مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی با شهردار مشهد دیدار کرد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۸:۱۵

 کد خبر: 16653

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی با شهردار مشهد دیدار کرد

کوروش صبوریان مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی با تقی زاده خامسی شهردار مشهد دیدار و گفتگو کرد.   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جونان خراسان رضوی، صبح امروز کوروش صبوریان مدیرکل ورزش و جوانان به همراه امیر زارعی معاون توسعه امور ورزش، هوشنگ ولی پور معاون پشتیبانی، مجید پوررضایی معاون فرهنگی […]

کوروش صبوریان مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی با تقی زاده خامسی شهردار مشهد دیدار و گفتگو کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جونان خراسان رضوی، صبح امروز کوروش صبوریان مدیرکل ورزش و جوانان به همراه امیر زارعی معاون توسعه امور ورزش، هوشنگ ولی پور معاون پشتیبانی، مجید پوررضایی معاون فرهنگی و جوانان و فهمیه سروری معاون ورزش بانوان با حضور در شهرداری مشهد با تقی زاده خامسی شهردار مشهد دیدار و گفتگو کردند.

 

در این دیدار کوروش صبوریان بر ضروت‌های توسعه و گسترش ورزش در شهر مشهد تاکید کرد و ورزش را اصلی ترین عامل ترویج نشاط و سلامت در جامعه دانست و اظهار کرد: باید از ظرفیت ورزش برای ترویج شور و نشاط در جامعه که شعار شورای پنجم مشهد هم هست استفاده شود. شهر مشهد با ظرفیت‌ها و فرصت‌های فراوانی که دارد قطعا می‌تواند در حوزه برگزاری میزبانی‌های ملی و بین المللی و همچنین برگزاری همایش‌های ورزش همگانی شهری پیشگام و موفق باشد.

 

وی افزود: باید برای پراکندگی اماکن ورزشی شهر مشهد طرحی آماده شود تا امکانات و اماکن ورزشی دستگاه‌ها و شهرداری به صورت متوازن در شهر توزیع شود همچنین شهرداری می‌تواند با استفاده از ظرفیت و موقعیت مجموعه ورزشی تختی مشهد با همکاری با اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی مجموعه‌ای ویژه برای شهروندان مشهدی به وجود آورد.

 

تقی زاده خامسی در این دیدار عنوان کرد: در ورزش به دنبال جنجال و حواشی نیستیم باید با فرهنگ‌سازی و کار اصولی در محلات، مناطق و کل شهر در راستای توسعه و ترویج ورزش که نقش غیر قابل انکار در ایجاد شور و نشاط در جامعه و ارتقا سلامت شهروندان دارد تلاش کنیم.

 

وی ادامه داد: پیشنهاد می‌کنم با همکاری هیات‌های ورزشی برای ارتباط بیشتر با مردم شهر از عرصه میدان شهدا استفاده کنید ظرفیت خوبی برای آشنایی و نزدیک شدن مردم به رشته‌های مختلف ورزشی است. از جوانان و بانوان نباید غافل شد خیلی دوست دارم ورزش مشهد در بخش بانوان رشد کند چون واقعا مظلوم هستند، شهرداری مشهد چند سالن در آستانه افتتاح دارد که می‌تواند با همکاری با اداره کل ورزش و جوانان این سالن‌ها را برای استفاده بانوان اختصاص دهد.

 

در این جلسه بنا شد تا جهت آشنایی دقیق تر با ظرفیت‌ها و امکانات ورزشی طی روز‌های آینده با حضور کوروش صبوریان و تقی زاده خامسی بازدیدی از اماکن ورزشی شهر مشهد انجام شود.

 ارسال دیدگاه