سرخط خبر

» آخرین خبر » محل ساخت مجموعه ورزشی فولاد خراسان در نیشابور اعلام می‌شود/ صنایع بزرگ رسالت اجتماعی دارند

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۱۰:۲۸

 کد خبر: 30834

محل ساخت مجموعه ورزشی فولاد خراسان در نیشابور اعلام می‌شود/ صنایع بزرگ رسالت اجتماعی دارند

مدیرعامل فولاد خراسان گفت: طی جلسات کارشناسی که داشتیم مقرر شد جایگزینی مجموعه ورزشی فولاد در نیشابور هفته آینده اعلام شود.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، سیدحسین احمدی از ساخت مجموعه ورزشی خبر داد و گفت: در قالب تفاهم نامه‌ی معین اقتصادی که با استاندار منعقد کردیم و مذاکراتی که با اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی داشتیم قرار براین شد در راستای افزایش و ارتقای سرانه ورزشی مجموعه ورزشی مناسبی را در نیشابور بسازیم.

مدیرعامل فولاد خراسان با بیان این خانواده بزرگ فولاد که در حال حاضر ۲۰هزار نفر هستند و تعداد آنها رو به افزایش است این مجموعه ورزشی را مکانی موثر برای آن خانواده و مردم دانست و افزود: با جلسه‌ای که با فرامرزیان معاون وزیر ورزش و فتاحی مدیر کل ورزش و جوانان استان داشتیم گزینه های درخصوص جایگزینی این مجموعه در نظر گرفتیم و هفته آینده آن را نهایی کرده و اعلام می کنیم.

وی خاطرنشان کرد: شرکت‌های بزرگ در خصوص مسائل اجتماعی رسالتی دارند که باید به آن عمل کنند این کار سرمایه گذاری ارزشمند در راستای صیانت جوانان و پرنسل شرکت است که اگر انجام نشود آسیب‌های آن را در جاهای دیگر شاهد خواهیم بود.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه