سرخط خبر

» آخرین خبر » مجوز باشگاه فرد هتاک به ساحت ائمه باطل می‌شود/ فرهنگ و ارزش‌های اسلامی در اولویت است

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۷:۱۷

 کد خبر: 40433

مجوز باشگاه فرد هتاک به ساحت ائمه باطل می‌شود/ فرهنگ و ارزش‌های اسلامی در اولویت است

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: شنبه مجوز باشگاه فردی که به صاحت ائمه اطهار توهین کرده باطل می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، فرزاد فتاحی درخصوص هتاکی یک ورزشکار و باشگاه ‌دار بدنسازی به ائمه اطهار اظهار کرد: متاسفانه امروز باخبر شدیم یکی از مسیولین ورزشی در یک اقدام بسیار زشت مطالبی در خصوص تعطیلی باشگاه‌های ورزشی که توسط ستاد کرونا اعلام شده است منتشر و در صفحه مجازی خود به ساحت ائمه اطهار علیه‌السلام توهین کرده است.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی افزود: از ابتدای امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا تمامی باشگاه داران با ما همکاری لازم را داشتند اما در این مورد آخر یکی از باشگاه داران مطالبی توهین‌آمیز را منتشر کرد که دل همه مسلمانان را سوزاند.

وی تصریح کرد: فرد توهین کننده در حال حاضر در بازداشت به سر می‌برد شنبه نیز مجوز باشگاه او لغو خواهد شد هیچگاه جامعه ورزشی چنین افرادی را تایید نخواهند کرد و تمامی همکاران من و ورزشکاران از این اتفاق ناراحت هستند.

فتاحی با بیان اینکه فرهنگ و ارزش‌های دینی ما در اولویت است بیان کرد: جامعه ورزش همیشه در راستای سیاست‌های نظام بوده امیدواریم دیگر شاهد چنین مواردی نباشیم

مدیر کل ورزش جوانان تاکید کرد: به نمایندگی از جامعه ورزشی از تمام کسانی که از این اتفاق ناراحت شدند عذرخواهی می‌کنیم و از مردم خواهان اینکه اجازه دهند مقام‌های قضایی این موضوع را پیگیری کند.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه