سرخط خبر

» آخرین خبر » حمایت های مدیرکل ورزش وجوانان خراسان سبب پیشرفتم شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۴:۱۰

 کد خبر: 33402

حمایت های مدیرکل ورزش وجوانان خراسان سبب پیشرفتم شد

بانوی کماندار خراسانی گفت: طی بازدید مدیر کل ورزش و جوانان استان از زمین مجموعه کوثر قرار بر این شد که بهسازی و مناسب سازی این زمین صورت بگیرد و فوم ها و پایه های مجموعه نیز کامل شود.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، زهرا دل خوش اظهار کرد: حمایت های انجام شده از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان در چندین ماه اخیر بسیار خوب بوده است، همچنین در نظر گرفتن حقوق ماهیانه یک میلیون تومان برای ورزشکارانی که شانس کسب سهمیه المپیک و پارا المپیک رادارند، از اقدامات مناسب این اداره کل می‌باشد.
وی افزود: اختصاص دادن زمین مجموعه کوثر برای تیر اندازی در عملکرد من موثر بوده چرا که تمرین در دو زمین متفاوت باعث پیشرفت من خواهد بود.
بانوی کماندار خراسانی ضمن تشکر از فتاحی، مدیر کل ورزش و جوانان استان و سایر مسئولین ادامه داد: طی بازدید مدیر کل ورزش و جوانان استان از زمین مجموعه کوثر قرار بر این شد که بهسازی این زمین صورت بگیرد و فوم ها و پایه های مجموعه نیز مناسب شود، همچنین فردی برای جمع آوری تیر ها در کنار من درنظرگرفته شود.
دل خوش بیان کرد: پیش از تمرین در مجموعه کوثر در مجموعه تختی تیراندازی می‌کردم و معمولا روزی 4 تا 6 ساعت به فعالیت مشغول هستم که حدود300 تا 400 تیر را به سمت هدف پرتاب می‌کنم.
وی در خصوص مسابقات پیش رو گفت: در صورت مهیا شدن شرایط در مسابقات زنجان که 4 مرداد ماه برگزار می‌شود، شرکت خواهم کرد و بعد از آن هم که مسابقات رکورد گیری جانبازان و معلولین برگزار خواهد شد.
بانوی کماندار خراسانی با اشاره به اینکه مسابقات داخلی در اولویت اصلی من نیست اضافه کرد: در نیمه دوم مهرماه مسابقات آسیایی تایلند برای کسب سهمیه و قهرمانی آسیا برگزار می‌شود که تمام تلاش من برای آن خواهد بود.
دل خوش عنوان کرد: هنوز به صورت کامل آماده نیستم ولی با وجود تجهیزات و شرایط بهتر تمام تلاش خودم را برای کسب سهمیه انجام خواهم داد.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه