سرخط خبر

» آخرین خبر » مجمع مشورتی جوانان سرخس برگزار شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۳:۵۴

 کد خبر: 28989

مجمع مشورتی جوانان سرخس برگزار شد

مجمع مشورتی جوانان سرخس با حضور فرماندار این شهرستان، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان و اعضای شورای اداری شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، در این جلسه فرماندار سرخس، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان ، رئیس اداره ثبت احوال سرخس، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان و رئیس مجمع مشورتی جوانان شهرستان سرخس حضورداشتند.

در این نشست در خصوص ضرورت و اهمیت طرح جشن نخبگان (فرهیختگان) به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، که از سوی مجمع مشورتی جوانان، جهت طرح و اجرا به ستاد ساماندهی در آذر ماه سال جاری ارسال گردیده بود، پرداخته شد.

این طرح برای اولین بار در سطح استان برگزار خواهد شد که به مهمترین اهداف طرح و آیین نامه اجرایی آن پرداخته شده همچنین حق طرح برای مجمع مشورتی جوانان سرخس محفوظ خواهد ماند.

این طرح در هفته آتی در صحن علنی مجامع مشورتی جوانان در استان مطرح خواهد گردید و در صورت اخذ رای از سوی روسای مجامع شهرستان ها، به تمامی شهرستانهای استان خراسان رضوی ابلاغ خواهد گردید.

فرماندار سرخس نیز ضمن تایید و تصویب طرح ارائه شده، این طرح را به دبیر اجرایی کمیته جشن ها و جشنواره ها و مسابقات دهه انقلاب ارجاع کرد.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه