سرخط خبر

» آخرین خبر » مجمع فدراسیون ناشنوایان در مشهد به پایان رسید

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۷:۰۳

 کد خبر: 33429

مجمع فدراسیون ناشنوایان در مشهد به پایان رسید

مجمع سالیانه فدراسیون‌ ناشنوایان در مشهد مقدس برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، صبح امروز پنجشنبه 27 تیر ماه مجمع سالیانه فدراسیون‌ ناشنوایان در مشهد وبا حضور داورزنی معاون توسعه ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان و روسای هیئت های استانی سراسر کشور برگزار شد.

محمدرضا داورزنی در این مجمع گفت: در راستای تصمیم‌های اتخاذ شده در کشور برای شفاف کردن گردش مالی همه مؤسسات غیر دولتی فعالیت مالی هزار و ۴۰۰ هیات ورزشی استانی پایش و رصد می شود.

معاون توسعه ورزش حرفه‌ای و قهرمانی افزود: این اقدام در حال انجام است تا گردش مالی این مؤسسات از جمله هیات‌های ورزشی به صورت شفاف و برخط رصد شود از این رو این هیات‌ها باید در سامانه ای شناسه دریافت کنند.

وی ادامه داد: بر این اساس برای هر واحد یک کد شناسه لحاظ خواهد شد که البته کد اقتصادی پیش از این برای فعالیت‌های هیات‌های مذکور وجود داشت.

دبیر فدراسیون ورزشهای ناشنوایان کشور نیز در حاشیه این مجمع گفت: شمار ورزشکاران ساماندهی شده کشور در این فدراسیون هفت هزار و ۱۴ نفر در ۱۵ رشته است که در مقایسه با سال قبل چهار درصد افزایش یافته است.
علی دانشمند شمار ورزشکاران ناشنوایان مردان را حدود دوبرابر زنان اعلام کرد و افزود: ۱۴۱ مربی و ۹۵ داور در قالب هیاتهای ورزشهای ناشنوایان کشور فعالیت دارند.
وی میزان بودجه سال مالی قبل این فدراسیون را ۱۸ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: بودجه این فدراسیون از تفاهم نامه‌ها با وزارت ورزش و جوانان، پاداش‌های مسابقات آسیایی، کمیته المپیک و کمک شهرداری تهران تأمین شده است.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه