سرخط خبر

» آخرین خبر » پیام فرزاد فتاحی مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی در واکنش به هتک حرمت یکی از ورزشکاران به ائمه اطهار (ع)

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۵:۵۱

 کد خبر: 40429

پیام فرزاد فتاحی مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی در واکنش به هتک حرمت یکی از ورزشکاران به ائمه اطهار (ع)

پیام فرزاد فتاحی مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی در واکنش به هتک حرمت یکی از ورزشکاران به ائمه اطهار (ع)

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی،
پیام فرزاد فتاحی مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی در واکنش به هتک حرمت یکی از ورزشکاران به ائمه اطهار (ع) ؛
با سلام و تحیات الهی
درج و انتشار هر گونه محتوای اهانت آمیز به دین مبین اسلام ، مقدسات دینی یا ائمه اطهار (ع) در فضای مجازی ، جرم تلقی شده و یقینا از طریق پلیس فتا و دستگاه قضائی مرتبط با جرم ، پیگیری و برخورد خواهد شد.
بدون شک ذات باری تعالی ، مصداق روشنی است که پاک و منزه تر از آن در آموزش های دینی وجود ندارد و پیامبران و پیشوایان دین و دیانت بعنوان سمبل های بشری نیز در این زمره مقدسات دینی ما قرار دارند.
در کشوری زندگی می کنیم که حفظ ارزش های آن که همان مقدسات الهی و ائمه اطهار و دین مبین اسلام است تکریم شمرده میشودوبه آن افتخار می کنیم ،
این موضوع خط قرمز ما بوده و با تمام وجود از آن پاسداری می کنیم . ارادت قلبی جامعه بزرگ ورزش و جوانان به بزرگداشت ایام های مذهبی به ویژه ایام ماه های محرم و صفر بر کسی پوشیده نیست و همواره ورزشکاران و قهرمانان ، پیشگامان حضور در این مراسمات مقدس ، معنوی ، فرهنگی و مذهبی بوده اند و مصداق بارز آن را می توان در ایام سوگورای سرور و سالار شهیدان که بهترین مراسمات را در اماکن ورزشی مشهد مقدس و استان خراسان رضوی برگذار نمودیم اشاره کرد.
ما ورزش بدون دین و ارزش های اسلامی را نمی خواهیم و اینجانب به عنوان مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی ، اقدام توهین آمیز و هتک حرمت نا آگاهانه یکی از مدیران باشگاههای ورزشی را که از سر جهالت و نادانی در توهین به مقدسات کشور عزیزمان رقم زده است را به شدت محکوم نموده و تا رسیدگی دستگاه قضا و دیگر دستگاه های مرتبط و حراست اداره کل ، لغو مجوز نموده و از هر گونه فعالیت ورزشی محروم نموده و منتظر برخورد قانونی با شخص و اشخاص خاطی می باشیم.
مردم غیور ، مذهبی و متدین مشهد مقدس بدانند که تا رسیدن به نتیجه و مجازات شخص و اشخاص خاطی کوتاه نخواهیم آمد و با جان و دل پیگیری خواهیم کرد.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه