سرخط خبر

» آخرین خبر » لیگ برتر هندبال بانوان| شافعیان: امیدوارم از عنوان قهرمانی دفاع کنیم

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۴۰

 کد خبر: 41722

لیگ برتر هندبال بانوان| شافعیان: امیدوارم از عنوان قهرمانی دفاع کنیم

سرمربی تیم هندبال بانوان اشتادسازه گفت: بازی سختی در فینال خواهیم داشت اما امیدوارم قهرمان شویم.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش وجوانان خراسان رضوی، نشمین شافعیان بعد از برتری اشتادسازه مقابل سپاهان در لیگ برتر هندبال و صعود تیمش به مرحله فینال اظهار کرد: بازی سنگینی با سپاهان داشتیم، با توجه به اینکه بازی مقابل شاملی را واگذار کرده بودیم بچه‌ها از نظر روحی بهم ریخته بودند اما تیم را ریکاوری کردیم. در این هفته تمرکزمان را روی بازی با سپاهان گذاشتیم و توانستیم با آنالیز خوب پیروز شویم. بچه‌ها هم تاکتیک‌ها را خوب اجرا کردند.

وی درباره اینکه بازی روز دوشنبه در فینال را چطور ارزیابی می‌کنید، گفت: ما تمرینات لازم را داشته و آنالیز لازم را هم کرده‌ایم. فینال بازی سختی است، ما مقابل کازرون یک بازی را واگذار کرده و یک بازی را برده‌ایم بنابراین شرایط پایاپای است. هر دو تیم نیروهای خوبی دارند امیدوارم بتوانیم از عنوان قهرمانی‌مان دفاع کنیم.

شافعیان در پاسخ به این سوال که با توجه به برگزاری شرایط متفاوت لیگ، مسابقات این دوره را چطور ارزیابی می‌کنید، عنوان کرد: لیگ همیشه به صورت رفت و برگشت بود اما امسال نیمه متمرکز برگزار شد. شرایط خاص خودش را داشت، سخت گذشت اما شرایط لیگ خوب بود و تیم‌های شرکت‌کننده سطح لیگ را بالا برده بودند.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه