سرخط خبر

» آخرین خبر » قوچان نژاد: والیبال در تمامی نقاط استان هوادار دارد / نیشابور سهم پررنگی در والیبال استان دارد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۹:۵۰

 کد خبر: 36269

قوچان نژاد: والیبال در تمامی نقاط استان هوادار دارد / نیشابور سهم پررنگی در والیبال استان دارد

رئیس هیئت والیبال خراسان رضوی گفت: نیشابور سهمی پررنگ و جایگاهی قابل احترام در والیبال خراسان دارد، خوشحالم که با فعالیت‌هایی که انجام شده والیبال در این شهر زنده است و هوادار دارد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش  وجوانان خراسان رضوی، روز گذشته رئیس و اعضای هیئت والیبال نیشابور با حضور در هیئت والیبال خراسان رضوی ضمن ارائه گزارش از فعالیت‌ها و شرایط والیبال شهرستان، انتخاب قوچان نژاد به عنوان رئیس جدید هیات والیبال تبریک گفتند.

راعی رئیس هیئت والیبال نیشابور، دهنوی دبیر، زینل ناظر داوری و پیشکسوت والیبال نیشابور و مجتبی عطار لیبرو سابق نیشابوری‌ها که سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی را هم دارد به همراه حمید جوانبخت دبیر هیات و حامد صمدی پیشکسوت والیبال خراسان در این جلسه حاضر بودند.

در ابتدا این جلسه گزارشی از مسئولین این هیئت ارائه شده و نشان از وضعیت خوب این شهرستان در زمینه برگزاری مسابقات و تمرینات تیم‌ها در رده‌های پایه داشت، دهنوی دبیر هیئت والیبال نیشابور از فعالیت دوهزار و 500 والیبالیست آقا و خانم در در این شهرستان خبرداد و گفت: مسابقات مختلف رده‌های سنی و بزرگسالان و لیگ داخلی به صورت منظم در شهرستان نیشابور در حال برگزاری است و در کنار این موضوع به صورت دوره‌ای سمینار‌ها و کارگاه‌های آموزشی به صورت منظم برگزار شده است. امیدواریم حالا با حضور فردی والیبالی و مدیر در راس هیئت استان فعالیت‌های شهرستان‌ها بیشتر دیده شود و برای توسعه والیبال تلاش بیشتری داشته باشیم.

مجتبی عطار لبیرو سابق تیم ملی که هم اکنون در باشگاه پیکان به عنوان مربی مشغول به فعالیت است، گفت: قوچان نژاد از بزرگان والیبال خراسان و کشور است و قطعا نام او در هیئت والیبال امید را برای تمام بازیکنان و مربیان زنده می‌کند. خوشحالم فردی مدیر در راس هیئت حضور دارد و حالا می‌توان امید داشت تا پس از چندسال والیبال خراسان ثبات و آرامش را تجربه کند. نیشابور ظرفیت‌های ویژه‌ای در والیبال دارد که باید با همکاری هیئت استان برای حضور در سطح کشوری خود را آماده کند.

قوچان نژاد هم در این جلسه با تاکید بر نقش پر رنگ شهرستان‌ها در اهداف و فعالیت‌های هیئت گفت: خوشبختانه والیبال در تمامی نقاط استان هوادار دارد و در همین راستا باید تلاش کرد تا تمامی شهرستان‌ها مورد توجه قرار بگیرند.

رئیس هیئت والیبال خراسان رضوی ادامه داد: نیشابور سهمی پررنگ و جایگاهی قابل احترام در والیبال خراسان دارد، خوشحالم که با فعالیت‌هایی که انجام شده والیبال در این شهر زنده است و هوادار دارد. باید از ظرفیت‌ها، منابع و اعتبار هر شهرستان به سود ورزشکاران همان شهر استفاده شود و در این زمینه شهر نیشابور با ظرفیت‌هایی که دارد می‌تواند حضور پررنگی در والیبال کشور داشته باشد.

وی افزود: با برخی کمبود‌ها مواجه هستیم اما تلاش ما توانمندسازی شهرستان‌ها و فعالیت مداوم و مستقل آن‌ها است، فعالیت هیئت ‌های شهرستانی به هیئت استان برای برنامه ریزی و هدف گذاری در بحث قهرمانی و مسابقات کمک می‌کند. امیدوارم در ادامه با بهبود وضعیت مالی شرایط بهتری برای کمک به شهرستان‌ها پیدا کنیم.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه