سرخط خبر

» آخرین خبر » قهرمان سبزواری والیبال نشسته پارالمپیک توکیو مورد تجلیل قرار گرفت

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۱:۴۶

 کد خبر: 43588

قهرمان سبزواری والیبال نشسته پارالمپیک توکیو مورد تجلیل قرار گرفت

آیین تجلیل از "مهدی بابادی" قهرمان سبزواری والیبال نشسته در مسابقات پارالمپیک توکیو چهارشنبه شب با حضور مسوولان این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، معاون استاندار خراسان رضوی و فرماندار ویژه سبزوار در این مراسم گفت: ورزشکاران کشور با اخلاق و مرام پهلوانی نتایج ارزشمندی کسب کردند.

سیدمجتبی علوی‌مقدم افزود: تیم والیبال نشسته جمهوری اسلامی نیز با عزم راسخ و تلاش فراوان پرچم جمهوری اسلامی ایران را بر فراز ورزش دنیا به اهتزاز درآورد.

وی ادامه داد: ورزشکاران و قهرمانان در کنار تخصص ورزشی باید نسبت به ترویج اخلاق و روحیه پهلوانی بین جامعه و نسل جوان اهتمام ویژه داشته باشند.

فرماندار سبزوار گفت: این شهرستان یکی از از قطب‌های ورزش خراسان رضوی در رشته های مختلف ورزشی همچون هندبال، کشتی، دو و میدانی، فوتسال، پاورلیفتینگ، بدنسازی و پرورش اندام و والیبال نشسته است.

وی افزود: با توجه به جایگاه ورزش این شهرستان، تکمیل فاز دوم مجموعه ورزشگاه ۱۵ هزار نفری سربداران سبزوار باید بطور جدی پیگیری شود.

علوی مقدم ادامه داد: یکی از اهداف وزارت ورزش و جوانان، توجه به حوزه جوانان است که این موضوع تا حدودی مورد غفلت قرار گرفته که رفع مشکلات مختلف حوزه جوانان باید از سوی تمامی دستگاههای اجرایی  مورد توجه قرار گیرد.

تیم ایران در مسابقات پارالمپیک توکیو با ۱۲ طلا، ۱۱ نقره و یک برنز در جایگاه سیزدهم قرار گرفت.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه