سرخط خبر

» آخرین خبر » قهرمانی خراسان رضوی در جشنواره شنای دختران شمال شرق کشور

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۱۱:۱۷

 کد خبر: 33921

قهرمانی خراسان رضوی در جشنواره شنای دختران شمال شرق کشور

نایب رئیس بانوان هیئت شنا، شیرجه و واترپلو خراسان رضوی گفت: تیم بانوان استخر شهید حججی نماینده خراسان رضوی موفق به کسب رتبه نخست در جشنواره شنای دختران شمال شرق کشور شد.

 به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، زهرا موسوی در این خصوص اظهار کرد: تیم بانوان استخر شهید حججی نماینده خراسان رضوی موفق به کسب رتبه نخست در مسابقات شنای دختران زیر 10 سال شمال شرق کشور در مشهد شد.

وی افزود: مسابقات شنای شمال شرق دختران کشور طی روز های یکشنبه و دوشنبه 13 و 14 مرداد ماه با حضور 120 شناگر از 5 استان در استخر هاشمی نژاد برگزار شد.

 نایب رئیس بانوان هیئت شنا، شیرجه و واترپلو خراسان رضوی بیان کرد: این دوره از مسابقات بدون کاپ برگزار شد و هدف از آن شناسایی، کشف استعداد ها و کسب تجربه برای شناگران بود

 موسوی عنوان کرد: در این دوره از رقابت ها تیم بانوان استخر شهید حججی  مشهد با 468 امتیاز، تیم شناگران پیشتاز بانوان از تهران با 346 امتیاز و تیم هیئت شنای البرز با 304 امتیاز به ترتیب مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند.

وی اضافه کرد: داوری این دوره از مسابقات به صورت نیمه اتوماتیک انجام و قضاوت ها در سطح بالایی صورت گرفت.

 گفتنی است؛ در هر رشته حکم شناگر ممتاز به نفرات اول تا ششم اهدا شد، همچنین تمامی شرکت کنندگان گواهی حضور در این دوره از مسابقات را دریافت کردند.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه