سرخط خبر

» آخرین خبر » قهرمانی خراسان رضوی در لیگ والیبال نشسته بانوان کشور/ بانوان والیبالیست خراسانی به اردوی تیم ملی دعوت شدند

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۱:۴۰

 کد خبر: 36121

قهرمانی خراسان رضوی در لیگ والیبال نشسته بانوان کشور/ بانوان والیبالیست خراسانی به اردوی تیم ملی دعوت شدند

تیم والیبال نشسته بانوان خراسان رضوی به مقام قهرمانی مرحله اول مسابقات لیگ باشگاه های کشور دست یافت.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، مرحله اول لیگ والیبال‌نشسته بانوان در گروه دوم برگزار شد که نماینده خراسان نیز به‌همراه ۲ تیم دیگر راهی لیگ برتر کشور شد. امسال لیگ بانوان به‌صورت رفت‌وبرگشت برگزار می‌شود تا وضعیت تیم‌ها در هر گروه بر اساس امتیاز کسب‌شده مشخص شود. ۳ تیم اول هر گروه به مرحله نهایی صعود می‌کنند و درنهایت به‌صورت دوره‌ای به رقابت می‌پردازند. تیم والیبال‌نشسته بانوان خراسان رضوی با هدایت پروانه باغبانیان و کاپیتانی معصومه زارعی براساس قرعه در گروه دوم لیگ قرار گرفت و با تیم‌های ذوب‌آهن، لرستان، تهران، آمل و ساری هم‌گروه شد. خراسانی‌ها طی ۳ روز در تهران به‌مصاف حریفان خود رفتند که درنهایت توانستند به‌همراه ذوب‌آهن اصفهان و هیئت لرستان به مرحله بعدی یعنی لیگ برتر صعود کنند و تیم‌های اسپادانا تهران و هیئت ساری به لیگ دسته‌اول راه یافتند. در سوی دیگر، تیم‌های فولاد مبارکه سپاهان، توان‌یابان همدان، هرمزگان، خوزستان و آذربایجان غربی در گروه اول حضور دارند که باید ۱۹ آذرماه به میزبانی هرمزگان به‌مصاف یکدیگر بروند تا وضعیت تیم‌های این گروه نیز مشخص شود. با برگزاری دیدار‌های این گروه، حریفان خراسانی‌ها در مرحله بعدی مشخص خواهد شد. تیم خراسان سال گذشته عنوان سومی کشور را کسب کرد، ۲ سال قبل در لیگ دوم شد و حالا به‌دنبال بازگشت به دوران قهرمانی خود است.
همچنین پس از این بازی ها چهار بازیکن از خراسان رضوی به اردوی تیم ملی که از 10 تا 16 آذرماه در تهران برگزار می‌شود، دعوت شدند.
بر این اساس معصومه زارعی، ندا پنجه باشی، زهرا سالاری و زهرا لطفی از خراسان رضوی 4 بازیکن دعوت شده به اردوی تیم ملی هستند.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه