سرخط خبر

» آخرین خبر » قهرمانی خراسان رضوی در المپیاد شنای کشور

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۰:۲۹

 کد خبر: 28218

قهرمانی خراسان رضوی در المپیاد شنای کشور

رئیس هیئت شنا شیرجه و واترپلو خراسان‌رضوی گفت: تیم شنای 11 تا 12 سال این استان در نخستین مسابقات المپیاد استعدادهای برتر شنای کشور با کسب 18 مدال رنگارنگ به مقام قهرمانی دست یافت.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش وجوانان خراسان رضوی، مجید مشتاق عشق در این خصوص اظهار کرد: این تیم 13 مدال طلا، 2 نقره و سه برنز به دست آورد و تیم‌های استان مرکزی و کردستان نیز به ترتیب دوم و سوم شدند.

وی ادامه داد: در رده سنی 13 تا 14 سال نیز تیم شنای ‘تهران الف’ به مقام اول رسید و تیم های استان مرکزی و خراسان رضوی به ترتیب رتبه‌های دوم و سوم این مسابقات را از آن خود کردند.

رئیس هیئت شنا شیرجه و واترپلو خراسان‌رضوی گفت: تیم شنای 11 تا 12 سال خراسان رضوی با ترکیب امیرکیان حقیقت خواه، پارسا صفایی، مانی سلمانیان، معید نامداری، پارسا عبدالصمدی و امیرعلی سلامتی و تیم شنای 13 تا 14 سال این استان نیز با ترکیب پارسا آستانه، مازیار بکیان، سیدمهدی فریدمهر، امیرعباس شهرکی، کیارش دین پناه با مربیگری محسن دارچینی و سرپرستی سینا نیرومند در این مسابقات شرکت کرد.

گفتنی است؛ مسابقات استعدادهای برتر شنای کشور که از هفتم آذر با حضور 440 شناگر در دو رده سنی 11 تا 12 سال و 13 تا 14 سال در استخر پردیس دانشگاه فردوسی مشهد آغاز شده بود دیشب به پایان رسید.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه