سرخط خبر

» آخرین خبر » قرعه‌کشی مرحله سوم مسابقات جام رمضان برگزار شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۹:۴۶

 کد خبر: 38303

قرعه‌کشی مرحله سوم مسابقات جام رمضان برگزار شد

رییس گروه توسعه ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: مسابقات جام رمضان قرآن که به صورت مجازی برگزار شد با معرفی نفرات برتر در مرحله سوم به پایان رسید.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، مهدی عجمی‌نژاد در خصوص برگزاری مسابقات مجازی قرآنی در ماه مبارک رمضان گفت: با توجه به اینکه فعالیت‌های ورزشی در سال 99 تعطیل شده بود مسابقه جام رمضان قرآنی را در ماه مبارک رمضان برگزار کردیم.

وی ادامه داد: در این طرح، خلاصه تفسیر نمونه جز 30 قرآن در سه مرحله در اختیار کلیه ورزشکاران و سازمان‌های مردم نهاد و عموم مردم قرار گرفت و در سه مرحله که این مسابقات برگزار شد، 4495 شرکت کننده در این مسابقات حضور داشتند که در مرحله اول 1235،در مرحله دوم1740 و در مرحله سوم 1313 شرکت کننده در این مسابقات شرکت کردند.

رئیس گروه توسعه ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی عنوان کرد:در مرحله سوم این مسابقات 613 شرکت کننده آقا و689 شرکت کننده خانم در این مسابقه شرکت کردند که از این تعداد 314 ورزشکار در مرحله سوم مسابقات مجازی شرکت کردند.

عجمی‌نژاد عنوان کرد: قرعه کشی مرحله سوم این مسابقات برگزار شد و نفرات برتر معرفی شدند و هدایای خود را دریافت خواهند کرد.

وی در پایان گفت: این مسابقات در سه رده سنی زیر 14 سال،  14 تا 18 سال و رده سنی بالا 25 سال در این مسابقات برگزار شد.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه