سرخط خبر

» آخرین خبر » قرعه‌کشی فوتبال زیر 19‌سال باشگاه‌های مشهدانجام شد

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۵۰

 کد خبر: 43703

قرعه‌کشی فوتبال زیر 19‌سال باشگاه‌های مشهدانجام شد

رقابت‌های فوتبال زیر 19 سال باشگاه‌های مشهد قرعه‌کشی شد و بر‌این‌اساس 28 تیم در 2 دسته اول و دوم با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، بر اساس اعلام کمیته برگزاری مسابقات هیئت فوتبال مشهد در لیگ فوتبال زیر 19‌سال دسته‌اول مشهد 14 تیم ‌گلستان علی، نساجی، عالی‌مقام، قدس، آرامس، پارسانوین، نصر، سهند، یوزتک، پیکان، دهداری، مستشاری، مهاجران و پویان در یک گروه با یکدیگر پیکار می‌کنند که قهرمان می‌تواند به لیگ استان صعود کند.

همچنین در دسته دوم این گروه سنی 14‌تیم بهاری، شهرفوتبال، بهمن، ستارگان، برترین، پرسپولیس، عامون، فرتاک، مقداد، شهرداری، وصال، ذوب‌آذرخش، بارثاوا و سرور با یکدیگر رقابت می‌کنند تا تیم‌های اول و دوم در پایان بتوانند جواز حضور در لیگ دسته‌اول زیر 19‌سال فصل آینده را به دست آورند.

رقابت‌های فوتبال رده‌های پایه مشهد در سال‌1400 قرار است از دهم مهر آغاز شود و پیش‌از‌این هم قرعه‎‏کشی لیگ‌های دسته‌اول و دوم زیر 14‌سال انجام شده بود. تنها‌رقابت‌های رده سنی باقی‌مانده از فصل پیش، مسابقات زیر 16‌سال است که هنوز تکلیف حکم کمیته استیناف درباره این مسابقات که به دور نیمه‌نهایی رسیده بود، مشخص نشده و معلوم نیست فصل جدید این مسابقات از کی استارت خواهد خورد!

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه