سرخط خبر

» آخرین خبر » قاسمی‌نژاد: تلاش می کنم بهترین عملکردم را در آسیا داشته باشم

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۱:۰۱

 کد خبر: 37583

قاسمی‌نژاد: تلاش می کنم بهترین عملکردم را در آسیا داشته باشم

بازیکن شهرخودرو گفت: تلاشم این است که چند بازی مانده در آسیا و لیگ را بهتر از این باشم و در حال بهتر شدن روحی و روانی و بدنی هستم.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، شهرخودرو که در لیگ نوزدهم مثل فصل قبل از تیم‌های خوب و مدعی لیگ برتر بوده است، با وجود از دست دادن یحیی گل‌محمدی در نیم‌فصل، همچنان در بین بالانشینان جدول قرار دارد. آن‌ها در جایگاه پنجم جای گرفته‌اند و با توجه به شرایط اختلاف امتیازی، از شانس‌های کسب سهمیه لیگ قهرمانان سال آینده به حساب می‌آیند. امین قاسمی‌نژاد با 3 گل زده و 2 پاس گل و 15 دریبل از لحاظ امتیاز ستاره برتر این تیم است و بعد از او سعید ‌و اکبر صادقی در جایگاه‌های بعدی بازیکنان با‌ارزش مجتبی سرآسیایی محسوب می‌شوند. این در حالی است که تیم مشهدی از ابتدای فصل بازیکنان سرشناسی داشته است و پیش‌بینی می‌شد مهدی رحمتی، محمدرضا خلعتبری و محمد قاضی در بین برترین‌های این تیم قرار بگیرند.

قاسمی‌نژاد درباره انتخابش به عنوان ارزشمندترین بازیکن شهرخودرو تا اینجای لیگ گفت: به این آمار و ارقام توجه زیادی ندارم اما امسال انتظارات از من زیاد بود. به خاطر مصدومیت فرصت‌های زیادی را از دست دادم و نتوانستم 6 بازی اول در خدمت تیم باشم. تلاشم این است که چند بازی مانده در آسیا و لیگ را بهتر از این باشم و در حال بهتر شدن روحی و روانی و بدنی هستم. امیدوارم بتوانم همان بازیکنی باشم که هواداران مشهدی از من انتظار دارند.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه