سرخط خبر

» آخرین خبر » فینالیست شدن حق ماست و این حق را در زمین باید بگیریم

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۴:۵۴

 کد خبر: 37471

فینالیست شدن حق ماست و این حق را در زمین باید بگیریم

سرمربی تیم فوتسال بانوان هیات فوتبال استان خراسان رضوی گفت: طی روزهای اخیر بازیکنان برای دیدار برابر مس رفسنجان با انگیزه تمرین کرده‌اند و فینالیست شدن را حق خود می‌دانند چراکه هفته‌های زیادی از لیگ‌، صدرنشین بوده‌ایم و این حق خود را باید در زمین بگیریم.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، فاطمه شریف،با اشاره به دیدار روز جمعه تیمش در برابر مس رفسنجان، اظهارکرد: در بازی دور رفت، حق ما برد بود ولی با خوش‌شانسیه حریف مسابقه با تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید.

وی با بیان اینکه همچنان به برد در دیدار روز جمعه برابر مس رفسنجان امیدوار است و تیم میتواند فینالیست شود، گفت: طی روزهای اخیر بازیکنان با انگیزه تمرین کرده‌اند و فینالیست شدن را حق خود می‌دانند چراکه هفته‌های زیادی از لیگ‌، صدرنشین بوده‌ایم و این حق خود را باید در زمین بگیریم.

شریف خاطرنشان کرد: متاسفانه مصدومیت برخی از بازیکنان چون سارا شیربیگی و رویا کلاتی کار را برای ما سخت کرده و در هفته‌های اخیر نتوانستیم همچون گذشته در گل‌زنی موفق باشیم؛ با این وجود این بازیکنان باغیرت در بازی روز جمعه حضور موثر داشتند و قدردان آنها هستیم.

سرمربی تیم فوتسال بانوان هیات فوتبال استان خراسان رضوی افزود: بازیکنان مصدوم این هفته با تیم تمرین نداشتند و تمرین های خود را به شکل اختصاصی دنبال کردند؛ در عین حال سعی خواهیم کرد از آنها در دیدار پیش رو برابر مس رفسنجان بهره بگیریم.

شریف در تشریح مصدومیت‌های بازیکنان خود گفت: سارا شیربیگی دچار پارگی مینیسک خارجی شده و استخوان کف پا رویا کلاتی نیز آسیب‌ دیده که فرآیند بهبود آنها زما‌نبر است.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه