سرخط خبر

» آخرین خبر » فتاحی: تا دهه فجر پنجاه زمین فوتبال در مناطق محروم خراسان رضوی به بهره برداری می رسد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۱:۵۲

 کد خبر: 36209

فتاحی: تا دهه فجر پنجاه زمین فوتبال در مناطق محروم خراسان رضوی به بهره برداری می رسد

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی در نشست مشترک مدیران کل استان ها با معاونین وزارت ورزش گفت: حدود ۹۰ پروژه ورزشی مهم تا پایان سال در این استان افتتاح خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش وجوانان خراسان رضوی، فرزاد فتاحی گفت: امروز با توجه به شرایط اقتصادی و وضعیت تخصیص اعتبارات عمرانی که داریم بهترین راه برای تکمیل پروژه های ناتمام استفاده از ظرفیت های قانونی مثل ماده 27 تبصره 19 و ماده 6 و ظرفیت خیرین در ماده 10 است.

وی افزود: بخش خصوصی و خیرین بسیار برای تکمیل پروژه ها کمک کننده است که خوشبختانه دولت ظرفیت های خوبی را از طریق مجلس در این خصوص ایجاد کرده است و این گردهمایی ها بسیار برای آشنایی بیشتر و استفاده از این ظرفیت ها به استان ها کمک می کند.

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی ادامه داد: همچنین بسیاری از سازمان ها از جمله دیوان محاسبات از مشکلات استان ها بی خبر هستند که این جلسات بسیار به طرح و حل این مشکلات کمک و ابهامات را برطرف می کند.

او تاکید کرد: خوشبختانه با سفر دکتر سلطانی فر و تفاهم ایشان با استاندار خراسان رضوی بنا شد صد زمین فوتبال در روستاها و مناطق محروم استان داشته باشیم که پنجاه عدد از آنها تا دهه فجر امسال به بهره برداری خواهد رسید.

فتاحی در پایان گفت: طی یک کار تاریخی حدود ۹۰ پروژه ورزشی مهم در خراسان رضوی از جمله استادیوم نیشابور، استادیوم پانزده هزار نفری سبزوار و سالن شش هزار نفری تا پایان سال به بهره برداری خواهند رسید.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه