سرخط خبر

» آخرین خبر » فجر ورزشی در بخش‌های تابعه تربت حیدریه

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۶:۱۲

 کد خبر: 18625

فجر ورزشی در بخش‌های تابعه تربت حیدریه

مسابقات ورزشی در رشته های، فوتسال، والیبال، مچ اندازی و ٢ همایش رزمی و پیاده‌روی همزمان با ایام ا.. دهه مبارک فجر در سه بخش رخ، کدکن و بایگ از بخش‌های تابعه تربت حیدریه برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، ورزشکاران در بخش بایگ در دو رشته فوتسال […]

مسابقات ورزشی در رشته های، فوتسال، والیبال، مچ اندازی و ٢ همایش رزمی و پیاده‌روی همزمان با ایام ا.. دهه مبارک فجر در سه بخش رخ، کدکن و بایگ از بخش‌های تابعه تربت حیدریه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، ورزشکاران در بخش بایگ در دو رشته فوتسال و مچ اندازی به رقابت پرداختند که در رشته فوتسال پس از رقابت بین ۵ تیم شهید بهشتی(بسک)، متوسلین امام زمان(پاچنار) و شهید اکبری(رزگ) عناوین اول تا سوم را بدست آوردند. و در مچ اندازی پس از رقابت بین ۲۰شرکت کننده امیرمقدم، رضا ابوالفضلی و عباس صادقی بترتیب اول تا سوم شدند.

در بخش کدکن دو همایش پیاده روی و ورزش‌های رزمی همزمان با ۲۲بهمن ماه برگزار  و مسابقات والیبال نیز در این بخش که با شرکت ۸تیم همراه بود با مقام آوری سه تیم نوزه، نصرت آباد و شهرداری پایان یافت.

مسابقات والیبال در بخش رخ شهرستان با شرکت ۱۴۰ورزشکار در قالب ۱۴تیم برگزار شد که شب گذشته پس از انجام رقابت‌های فینال و رده بندی تیم قالیشویی دلشاد به عنوان نخست دست یافت و دو تیم دهیاری فخر اباد ودهیاری نصر دوم و سوم شدند. همچنین در این بخش مسابقات فوتسال با شرکت۱۲ تیم شب گذشته آغاز و تاپایان بهمن ادامه خواهد داشت.ارسال دیدگاه