سرخط خبر

» آخرین خبر » فتاحی: 6 پروژه ورزشی خراسان رضوی در هفته دولت افتتاح شد/بهره برداری از 100 خانه ورزش روستایی تا پایان سال

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۰۷ - ۱۲:۲۶

 کد خبر: 34436

فتاحی: 6 پروژه ورزشی خراسان رضوی در هفته دولت افتتاح شد/بهره برداری از 100 خانه ورزش روستایی تا پایان سال

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: در هفته دولت با تلاشی که به عمل آمد، 6 پروژه ورزشی را افتتاح کردیم و خواهیم کرد که هزینه ای بالغ بر 6 میلیارد تومان را در برداشته است.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، فرزاد فتاحی در مراسم افتتاحیه سالن ورزشی در دیزباد(سفلی) اظهار کرد: خرسندیم که خراسان رضوی در مسیر رسیدن به جایگاه حقیقی خودش قرار گرفته است و این مهم با همکاری هیئت های ورزشی استان، ادارات ورزش و جوانان شهرستان ها و پیگیری نمایندگان مجلس شورای اسلامی بدست آمده است.

وی بیان کرد: در یکسال اخیر اتفاقات خوبی برای ورزش و جوانان استان رقم خورده که از این میان می‌توان به کسب رتبه اول استان در توسعه ورزش های همگانی و کسب رتبه اول در ورزش روستایی اشاره کرد.

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی ادامه داد: در سال گذشته 150 خانه ورزش روستایی را به بهره برداری رساندیم، همچنین در 5 ماه اخیر، حدود 60 خانه ورزش روستایی دیگر را در مناطق محروم استان افتتاح کردیم و تا پایان سال نیز افتتاح 100 خانه ورزش روستایی نیز در دستورکار قرار دارد.

فتاحی تصریح کرد: در شش ماهه ابتدای سال جاری، ورزشکاران استان 27 رتبه جهانی و آسیایی را به ارمغان آوردند، همچنین هفته گذشته اولین سهمیه المپیک توسط حسن تفتیان کسب شد.

وی در خصوص توسعه زیر ساخت های استان عنوان کرد: در هفته دولت با تلاشی که به عمل آمد، 6پروژه ورزشی را افتتاح کردیم  که هزینه ای بالغ بر 6 میلیارد تومان را در برداشته است، همچنین 2 پروژه کلنگ زنی را در کلات و کاشمر خواهیم داشت.
مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی بیان کرد: روز گذشته نیز یک پروژه بخش خصوصی با حضور استاندار و با هزینه ای بالغ بر 60 میلیارد تومان در طرقبه افتتاح شد.
فتاحی تصریح کرد: همه این خدمات در راستای ایجاد شور و نشاط اجتماعی و کاهش آسیب های اجتماعی انجام شده است.
وی با بیان اینکه سال 98، سال تاریخی در احداث زیر ساخت های ورزشی خواهد بود، گفت: در سال جاری 100 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل پروژه های نیمه تمام در نظر گرفته شده و برنامه ریزی ها نیز برای افتتاح 90 پروژه انجام شده است.
مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی اظهار کرد: احداث 100 زمین چمن مصنوعی طی تفاهم نامه ای بین استاندار خراسان رضوی و وزیر ورزش و جوانان در دستور کار قرار گرفت که 50 عدد از این چمن ها در سال جاری و در مناطق محروم به بهره برداری خواهد رسید.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه