سرخط خبر

» آخرین خبر » فتاحی: هیئت‌های ورزشی که جواز فعالیت گرفتند باید پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۱۰:۲۴

 کد خبر: 38120

فتاحی: هیئت‌های ورزشی که جواز فعالیت گرفتند باید پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: هیئت‌های ورزشی ۳۰ رشته در خراسان رضوی نیز می‌توانند فعالیت‌های خود را به شکل محدود آغاز کنند.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، فرزاد فتاحی در خصوص فعالیت 30 رشته ورزشی که مجوز فعالیت را کسب کردند گفت: براساس جلسه‌ای که برگزار شد، شیوه‌نامه بازگشایی سالن‌ها و اماکن ورزشی مجاز و پروتکل‌های اختصاصی هر رشته اعلام خواهد شد.

وی ادامه داد:  براساس اعلام ستاد ملی کرونا مبنی بر فعالیت ۳۰ رشته ورزشی انفرادی در سراسر کشور، هیئت‌های ورزشی این ۳۰ رشته در خراسان رضوی نیز می‌توانند فعالیت‌های خود را به شکل محدود آغاز کنند.

فتاحی تصریح کرد: ابلاغ پروتکل‌ها به تفکیک هر رشته و بررسی ضوابط اجرایی بازگشایی اماکن ورزشی، به رؤسای هیئت‌های ورزشی این رشته‌ها اعلام خواهیم کرد و آخرین توضیحات و دستورالعمل‌ها در اختیارشان قرار خواهد گرفت. ضمن اینکه تهیه مواد ضدعفونی برعهده هیئت‌هاست و اداره کل یا ادارات شهرستان‌ها تعهدی به تأمین اقلام بهداشتی ندارند.

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی عنوان کرد: پس از بازگشایی رشته‌های مجاز، پایش و نظارت بر حسن انجام پروتکل‌های بهداشتی‌ای که فدراسیون پزشکی و ورزشی ابلاغ کرده است، برعهده گروه‌های بازرسی و مرکز بهداشت خواهد بود و هریک از هیئت‌ها یا اماکن ورزشی که از زمان بازگشایی مرتکب تخلفی شود، تمام فعالیت‌های آن رشته به حالت تعلیق درخواهد آمد.

فتاحی درباره بازگشایی باشگاه‌های بدن‌سازی نیز گفت: فعالیت‌های این رشته ورزشی همچنان تعطیل است و در صورت مشاهده هرگونه فعالیت برخورد خواهیم کرد.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه