سرخط خبر

» آخرین خبر » فتاحی: باشگاه‌های ورزشی زیر ذره بین/شهریه باشگاه‌ها افزایش نمی‌یابد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۲:۰۴

 کد خبر: 36017

فتاحی: باشگاه‌های ورزشی زیر ذره بین/شهریه باشگاه‌ها افزایش نمی‌یابد

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: شهریه اماکن ورزشی نرخ مصوبی دارد، اگر مردم تخلفی مشاهده کردند به امور باشگاه‌ها اداره کل ورزش و جوانان گزارش دهند.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، فرزاد فتاحی اظهار کرد: در راستای اجرای دستورات استاندار خراسان رضوی مبنی بر عدم افزایش قیمت‌ها در استان و حمایت از مردم در جلوگیری از گرانی کالاها و خدمات، تصمیم گرفتیم طرحی به صورت ضربتی در باشگاه‌های ورزشی اجرا کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی ادامه داد: بر اساس این طرح از هفته آینده 10 اکیپ از مرکز استان تشکیل می شود و قرار است این گروه‌ها با مسئولیت معاونین، مسئولین ستادی اداره کل ورزش وجوانان خراسان رضوی، همکاری بازرسان باشگاه‌ها و نماینده حراست، بازدیدهایی را از همه باشگاه‌های ورزشی مشهد داشته باشند تا ضمن نظارت بر قیمت‌ها، باشگاه‌ها را راهنمایی کنند.

وی ضمن تشکر از باشگاه‌هایی که بسیاری از خدمات ورزشی را در بهترین اماکن و در نقاط مختلف استان ارائه می‌دهند و بخشی از نیازمندی‌های جامعه ورزشی را تامین می کنند، تصریح کرد: در راستای حمایت از باشگاه‌ها و اینکه سو استفاده‌هایی در شرایط کنونی در باب افزایش هزینه‌های خدمات انجام نشود، این بازرسی‌ها به صورت دقیق انجام می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی خاطرنشان کرد: هر اکیپ در طول روز موظف است بین 5 تا 10باشگاه را در سطح مشهد بازدید داشته باشد، در واقع به صورت میانگین روزانه بین 50تا 100 باشگاه ورزشی مورد بازرسی قرار می‌گیرد، این طرح تا دوماه ادامه پیدا می‌کند و در طول این دوماه کلیه باشگاه‌ها مورد بازرسی قرار می‌گیرند.

فتاحی با بیان اینکه  قصد برخورد در این طرح نیست بلکه بیشتر تصمیم داریم تا باشگاه‌ها را راهنمایی کنیم و بر عملکرد آنها نظارت داشته باشیم تا تخلفی صورت نگیرد، عنوان کرد: در ضمن اجرای این طرح باشگاه‌هایی که فاقد مجوز هستند برای اخذ مجوز راهنمایی می شوند،

وی تاکید کرد: برخی از گرانی ورزش در شهر مشهد گلایه داشتند که باید بگوییم تمام اماکن ورزشی که خدماتی ارائه می‌دهند و بابتش شهریه دریافت می‌کنند، بر اساس کمیته تعیین نرخ که کارشناسی است و همه ساله براساس قانون و مقررات قیمت خدمات در تمامی اماکن اعم از آبی و غیر آبی، سالن‌های فوتبال و فوتسال، سالن‌های بدنسازی و ورزشی اعلام می‌کنندف باید براساس این قیمت از مراجعه کنندگان شهریه بگیرند؛ در این بازرسی‌ها اگر از قبل هم گرانی بوده برخورد می‌شود و از افزایش خدمات پیشگیری به عمل می آوریم.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی یادآورشد: مردم اگر شکایتی در خصوص افزایش نرخ داشتند می‌توانند شکایت خود را به امور باشگاه‌ها واقع در اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی اعلام کنند.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه