سرخط خبر

» آخرین خبر » فتاحی: از همه کسانی که به تیم پدیده کمک کردند، تشکر می‌کنم

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۲:۳۹

 کد خبر: 43346

فتاحی: از همه کسانی که به تیم پدیده کمک کردند، تشکر می‌کنم

مديرکل ورزش و جوانان خراسان رضوي ضمن تشکر از مسئولان و مديران استاني و شهري و ديگر افرادي که در کسب رتبه تک رقمي تيم فوتبال پديده در ليگ برتر سهيم بودند، گفت: بايد از اين فرصت کوتاه براي تعيين تکليف و بهسازي شرايط تنها نماينده استان در ليگ برتر استفاده کرد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، فرزاد فتاحی در خصوص اتمام رقابت‌های لیگ برتر فوتبال و کسب مقام نهمی پدیده اظهار کرد: مسابقات لیگ برتر فوتبال با تمام فراز و نشیب‌های خود به پایان رسید که برای نماینده خراسان رضوی با اتفاقات تلخ وشیرینی همراه بود.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی خاطر نشان کرد: همه‌ طرفداران، علاقه‌مندان و ورزش‌ دوستان خراسانی پیگیر سروسامان گرفتن وضعیت این تیم بودند چراکه این تیم در نیمه راه با شرایط بسیار سختی مواجه شد.

وی ادامه داد: باتوجه به عدم حمایت مالی مالک شهر خودرو ممکن بود این تیم از هم بپاشد و تنها سهمیه خراسان رضوی و مشهد از دست برود اما برای بقای این تیم در لیگ و حفظ شاکله این باشگاه تلاش‌های زیادی صورت گرفت که جا دارد از تمامی کسانی که کمک کردند پدیده مسابقات خود را با آرامش سپری کند، امتیازات و نتایج خوبی بگیرد و کار خود را با کسب رتبه تک رقمی پایان دهد تقدیر و تشکر کنم.

فتاحی ضمن سپاس از همه کمک‌ها و همدلی‌‌های صورت گرفته مسئولان، تصریح کرد: باید از تلاش‌های سید مهدی رحمتی که هم در بحث مربیگری و هم مدیریت تیم زحمات فراوانی کشیده تقدیر و تشکر کرد و به کادر فنی خوب و قوی او خداقوت گفت.

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، با بیان اینکه می‌شد نیم نگاهی هم به کسب سهمیه آسیایی داشت، افزود: از فرصت تعطیلی لیگ باید نهایت تلاش را برای بازسازی و بهسازی شرایط باشگاه به‌عمل آورد و در این خصوص از مالک شهر خودرو دعوت می‌کنم درصورت داشتن توان مالی برای سرمایه‌گذاری مجدد پای کار بیاید و اگر امکان سرمایه‌گذاری برایش میسر نیست اختیار تیم را به استان واگذار کند تا امورات این باشگاه که یک باشگاه مردمی و متعلق به مردم است پیگیری و انجام شود.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه