سرخط خبر

» آخرین خبر » فاز نخست استادیوم سربداران سبزوار افتتاح می‌شود

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۲۷

 کد خبر: 39198

فاز نخست استادیوم سربداران سبزوار افتتاح می‌شود

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: فاز نخست استادیوم 15 هزار نفری سربداران سبزوار افتتاح می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، فرزاد فتاحی در خصوص افتتاح فاز نخست استادیوم 15 هزار نفری سربداران سبزوار اظهار کرد: این استادیوم به مناسبت هفته دفاع مقدس به صورت ویدئو کنفرانس با رئیس جمهور و مقام عالی وزارت همچنین باحضور علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان در شهر سبزوار به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی تصریح کرد: این استادیوم در فاز اول با پیشرفت فیزیکی ۹۷ درصد از سال ۸۴ در زمینی به مساحت ۲۱ هکتار، کار احداث آن آغاز شده است تا کنون ۳۲ میلیارد تومان برای این مرحله از استادیوم هزینه شده، ارزش اقتصادی پروژه هم‌اکنون حدود ۷۰ میلیارد تومان است.

وی افزود: این استادیوم دارای جایگاه تماشاچی است که در فاز یک ۱۰ هزار ۸۰۰ صندلی نصب شده که ۲ هزار و ۵۰۰ صندلی آن در فاز نخست قابل استفاده است.

فتاحی خاطرنشان کرد: زیر بنای سرپوشیده این استادیوم ۶۰۰ متر مربع و زیربنای رو باز آن ۲۰ هزار مترمربع است، در کنار زمین چمن مصنوعی این استادیوم پیست دوومیدانی به متراژ ۶۰۰ متر به صورت تارتان و هشت خط است، همچنین رختکن بازیکنان، داوران و سرویس بهداشتی احداث شده که مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی تاکید کرد: طبق برنامه‌ریزی شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی امسال برای تکمیل استادیوم سبزوار ۱۰ میلیارد تومان دیگر اعتبار تخصیص داده شده است که به محض افتتاح فاز نخست تکمیل فاز دوم آغاز می‌شود تا بتوانیم در کمترین زمان ممکن نواقص را برطرف و کل پروژه را به بهره‌برداری برسانیم.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه