سرخط خبر

» آخرین خبر » عملکرد رضایت بخش اداره کل ورزش و جوانان استان با وجود تحریم ها در کشور

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۳:۰۲

 کد خبر: 33171

عملکرد رضایت بخش اداره کل ورزش و جوانان استان با وجود تحریم ها در کشور

نماینده سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: علیرغم همه مشکلات و تحریم هایی که در کشور وجود دارد، عملکرد ورزش و جوانان خراسان رضوی نسبت به سایر بخش ها رضایت بخش بوده است.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، حسین مقصودی اظهار کرد: علیرغم همه مشکلاتی که در کشور وجود دارد، عملکرد ورزش و جوانان خراسان رضوی نسبت به سایر بخش ها رضایت بخش بوده است.
وی افزود: با پیگیری های به عمل آمده در روز های آینده پروژه زمین های چمن مصنوعی را آغاز خواهیم کرد که در حوزه سبزوار 12 چمن مصنوعی را در دست احداث داریم.
نماینده سبزوار در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: با وجود محدودیت ها و مشکلاتی که در استان داشتیم، سالن ورزشی ششتمد طی چندین ماه آینده به بهره برداری می‌رسد.
مقصودی ادامه داد: پروژه استادیوم 15 هزار نفری سبزوار که از سال 88 رها شده بود با پیگیری های انجام شده توسط اداره کل ورزش و جوانان استان و موافقت وزیر ورزش و جوانان، از سر گرفته شد و 27 میلیارد تومان طی دوسال اخیر برای آن هزینه شده است.
وی اضافه کرد: طی یکماه آینده فاز اول این استادیوم مشتمل بر زمین چمن مصنوعی، 500 صندلی، دیوار کشی زمین 20 هکتاری استادیوم و سرویس بهداشتی به بهره برداری خواهد رسید، همچنین در مجموع 12گود کشتی در روستاهای سبزوار احداث کردیم.
نماینده سبزوار در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: در سبزوار میزبان لیگ های استان و کشوری هستیم که دراین راستا میزبان لیگ دسته اول کبدی کشور در سبزوار خواهیم بود.
مقصودی در پایان گفت: با وجود تمام موانعی که وجود دارد، ورزش استان و همچنین سبزوار چه در بحث های عمرانی و چه قهرمانی عملکرد خوبی داشته و توانسته نشاط را در جامعه افزایش دهد.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه