سرخط خبر

» آخرین خبر » خراسان رضوی در حوزه های مختلف ورزشی پیشتاز است

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۱۲:۲۲

 کد خبر: 33240

خراسان رضوی در حوزه های مختلف ورزشی پیشتاز است

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: در ایام دهه کرامت جامعه ورزشی توانسته در حوزه های مختلفی در کشور عنوان نخست را کسب کند.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، فرزاد فتاحی در مراسم تجلیل از دختران کارمندان اداره کل ورزش و جوانان استان به مناسبت گرامیداشت روز دختر و هفته کرامت، ضمن تشکر از برگزار کنندگان این مراسم با شکوه، اظهار کرد: در این دهه اخبار بسیار خوب و خوشایندی در ورزش و جوانان استان به گوش رسید که از این بابت بسیار خرسندیم.
وی افزود: در این دهه موفقیت های بسیار خوبی در حوزه ورزش و جوانان خراسان رضوی اتفاق افتاد که همه آن ها حاصل تلاش خانواده بزرگ ورزش و جوانان بوده است.
مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی ادامه داد: با کمک هیئت های ورزشی و مسئولین در این ایام موفقیت هایی در مسابقات دوچرخه سواری کشور، بوچیا، کشتی آسیا، حوزه ورزش همگانی و روستایی داشتیم، همچنین رتبه برتر روابط عمومی های کشور را بدست آوردیم.
فتاحی اضافه کرد: در حوزه جوانان نیز جوان های خوب ما، فعالیت های بسیار مناسبی داشتند و در شهریور ماه میزبان مجمع سمن های کشور خواهیم بود که همه این موضوعات نشان دهنده رشد و بالندگی ورزش و جوانان استان است.
وی در خصوص کاروان جاده ولایت نیز گفت: روز شنبه برای استقبال از این کاروان به حرم مطهر رضوی خواهیم رفت و از دوندگان این برنامه که 2 هزار و سیصد کیلومتر را با پای پیاده از شلمچه طی کرده اند، تجلیل خواهیم کرد، همچنین مراسم اختتامیه با حضور فرامرزیان، معاون وزیر ورزش و جوانان و سایر مسئولین برگزار می‌شود.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه