سرخط خبر

» هیات های ورزشی » طلای قهرمانی آسیا بر گردن کشتی گیر خراسانی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۷:۴۰

 کد خبر: 10546

طلای قهرمانی آسیا بر گردن کشتی گیر خراسانی

رئیس هیأت کشتی خراسان رضوی از کسب مدال طلای قهرمانی آسیا توسط کشتی گیر خراسانی خبر داد. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی،محمود یعقوبی اظهار کرد:مسابقات کشتی آزاد جوانان قهرمانی آسیا از ۲۷ تا ۲۹ خرداد جاری در کشور چین تایپه (تایوان) برگزار شد که عصر روز گذشته محمد متقی […]

رئیس هیأت کشتی خراسان رضوی از کسب مدال طلای قهرمانی آسیا توسط کشتی گیر خراسانی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی،محمود یعقوبی اظهار کرد:مسابقات کشتی آزاد جوانان قهرمانی آسیا از ۲۷ تا ۲۹ خرداد جاری در کشور چین تایپه (تایوان) برگزار شد که عصر روز گذشته محمد متقی نیا کشتی گیر خراسانی در وزن ۷۴ کیلوگرم موفق شد با شکست حریفان مدال طلا را از آن خود کند.

وی با بیان این که محمد متقی نیا در دور اول استراحت داشت ،افزود: این کشتی گیر خراسانی در دور دوم مقابل “وانگ” از چین تایپه با نتیجه ۱۲ بر یک به پیروزی رسید و در دور سوم یا مرحله نیمه نهایی در برابر “ریوکی یوشیدا” از ژاپن با نتیجه ۵ بر صفر به پیروزی رسید و به دیدار پایانی راه یافت.

وی ادامه داد: حریف متقی نیا در دیدار فینال “عیسی شاپیف” از ازبکستان بود که با نتیجه ۴ بر ۰ این کشتی گیر ارزنده او را شکست داد و صاحب مدال طلا شد.

رئیس هیأت کشتی خراسان رضوی خاطر نشان کرد:تیم ملی کشتی آزاد جوانان کشورمان در رقابت های قهرمان آسیا شد.ارسال دیدگاه