سرخط خبر

» آخرین خبر » طرح گفت و گوی بین نسلی جوان و خانواده در نیشابور برگزار شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۴:۱۷

 کد خبر: 29165

طرح گفت و گوی بین نسلی جوان و خانواده در نیشابور برگزار شد

سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان خراسان رضوی گفت: طرح گفت و گوی بین نسلی جوان و خانواده با موفقیت در نیشابور برگزار شد که نتایج اجرای این طرح، بیانگر ضرورت تسریع و فراگیر کردن طرح به صورت استانی است.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، حسن عزیزی در حاشیه برگزاری کارگاه طرح گفت و گوی ملی خانواده اظهار کرد: محور برگزاری این گفت و گوها، مجالس مشورتی جوانان شهرستان ها هستند همچنین این طرح با بهره گیری از ظرفیت نخبگانی دستگاه های اجرایی و یک تقسیم کار مشخص و بر اساس اولویت های گفتمانی تدوین و ابلاغ شده است.

وی افزود: هویت یابی، خشونت، روابط دختر و پسر و فضای مجازی را از جمله مهم ترین سرفصل های ده گانه این طرح است همچنین این گفت و گوها در قالب جلسات همایشی جوانان و خانواده‌ها، برگزاری کارگاه‌های تخصصی مجزا برای جوانان و خانواده‌ها و به صورت ترکیبی ساماندهی شده است.

سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان خراسان رضوی بزرگ ترین خواسته جوان امروز در تعامل با خانواده و جامعه را ،درک شدن و دیده شدن قلمداد و عنوان کرد:بهترین محل برای توسعه و ارتقای این گفت‌وگو ،کانون گرم خانواده و ساماندهی مناسبات آن است.

عزیزی با بیان اینکه بزرگ ترین بحران هزاره سوم میلادی را بحران هویت و آسیب های اجتماعی است تصریح کرد:جهانی شدن،فردگرایی،اقبال به استفاده از فن آوری های ارتباطی و تعاملاتی و شرایط کشور که در حال گذار ، فشار مدرنیته و تجدد گرایی و شرایط سخت اقتصادی است، ضرورت این گفتمان سازی را دو چندان کرده است.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه