سرخط خبر

» آخرین خبر » صعود کوهنوردان خواف به ارتفاعات باغک سنگان

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۱۳:۱۱

 کد خبر: 36677

صعود کوهنوردان خواف به ارتفاعات باغک سنگان

رئیس اداره ورزش و جوانان خواف گفت: حدود ۱۶۰ کوهنورد خوافی با شعار "نه به اعتیاد" به ارتفاعات باغک سنگان خواف صعود کردند.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، حسن شاهرخی در این خصوص اظهار کرد: حدود ۱۶۰ کوهنورد خوافی با شعار “نه به اعتیاد” به ارتفاعات باغک سنگان خواف صعود کردند.
وی افزود: در این صعود مشترک که گروه های مختلف کوهنوردی از سراسر شهرستان حضور داشتند، تعدادی از مسئولین و مدیران دستگاه های اجرایی ورزشکاران را همراهی کردند.
رئیس اداره ورزش و جوانان خواف عنوان کرد: هیئت کوهنوردی یکی از فعال ترین هیئت های شهرستان و استان بوده و از سوی هیئت کوهنوردی استان چندین بار رتبه برتر را کسب کرده است.
شاهرخی ادامه داد: کوهپیمایی و سنگ نوردی هفتگی به طور منظم در دستور کار این هیئت قرار داشته و صعودهای مشترک و همایش های عمومی خوبی که باعث رونق و رشد این رشته ورزشی می شود، با برنامه ریزی ویژه ای انجام می شود.
وی درباره این صعود گفت: با شعار “نه به اعتیاد” و با حضور گسترده کوهنوردان این صعود زمستانی را در ارتفاعات باغک سنگان خواف به انجام رساندیم.
رئیس اداره ورزش و جوانان خواف افزود: با توجه به ارتفاعات خوب و در دسترس منطقه خواف علاوه بر کوهنوردان حرفه ای؛ علاقه مندان بی شمار این رشته روز های جمعه را به کوهنوردی و کوهپیمایی می پردازند.
دادستان عمومی و انقلاب خواف در حاشیه این همایش ورزشی بیان کرد: بی گمان ورزش های همگانی نقش انکار ناپذیری در جلوگیری از آسیب های اجتماعی دارد.
حجت الاسلام مروی افزود: برگزاری این گونه تجمعات ورزشی که با حضور چشمگیر جوانان برگزار می شود قطعاً تاثیر مثبت و خوبی بر جامعه می گذارد.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه