سرخط خبر

» آخرین خبر » صعود تیم ملی جودو نابینایان به فینال باحضور جودوکار خراسان رضوی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۹:۰۳

 کد خبر: 26732

صعود تیم ملی جودو نابینایان به فینال باحضور جودوکار خراسان رضوی

تیم ملی کشورمان با ترکیب رضا غلامی جودوکار خراسان رضوی در وزن منهای ۶۶، علی عباس نژاد در منهای ۷۳، امید جعفری در منهای ۸۱، وحید نوری منهای ۹۰ و محمدرضا خیرالله زاده +۱۰۰ برابر تیم مغولستان قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، در نخستین دیدار تیمی این مسابقه رضا غلامی جودو کار کم بینای خراسان رضوی در  وزن منهای ۶۶ ایران برابر حریف مغول خود با امتیاز ایپون پیروز شد و در وزن دوم رقابت های تیمی نیز علی عباس نژاد حریف خود را ضربه فنی کرد و دومین برد برای کشورمان به ارمغان آورد.

در وزن سوم و در حالی که رقابت تیمی با نتیجه دو بر صفر در جریان بود سید امید جعفری نماینده وزن منهای ۸۱ در یک مبارزه سخت و نفسگیر در ۲۰ ثانیه پایانی بر حریف خود غلبه کرد. با این پیروزی صعود ایران به فینال رقابت ها مسجل شد.

در وزن چهارم و در حالی ایران، نخستین تیم راه یافته به فینال لقب گرفت، وحید نوری جودوکار وزن منهای ۹۰ گیلوگرم که روز گذشته مدال طلای انفرادی این دوره کسب کرده بود، به میدان رفت و به راحتی از سد حریف خود گذشت.

در رقابت پایانی دیدارهای تیمی نیز محمدرضا خیرالله زاده جودوکار نابینای وزن ۱۰۰ کیلوگرم برابر نماینده مغول در این وزن به پیروزی رسید.

به این ترتیب تیم جودوی نابینایان با اقتدار و پیروزی در تمام اوزان توانست ضمن غلبه بر مغولستان راهی فینال مسابقات تیمی این رشته شود.

تیم ملی جودو نابینایان در نخستین دیدار خود برابر قزاقستان با نتیجه ۴ بر یک به پیروزی رسیده بود. ایران در دیدار نهایی این رقابت ها عصر امروز برابر تیم ملی کره جنوبی به میدان خواهد رفت.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه