سرخط خبر

» آخرین خبر » صعود بانوان بسکتبالیست خراسان به سوپر لیگ کشور

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۳:۴۳

 کد خبر: 30771

صعود بانوان بسکتبالیست خراسان به سوپر لیگ کشور

تیم بارمان مشهد موفق شد با کسب دو پیروزی از سه بازی در مقابل نفت ستاره خلیج فارس به سوپر لیگ بسکتبال بانوان صعود کند.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، تیم بارمان مشهد در مرحله نیمه‌نهایی لیگ دسته یک بسکتبال بانوان برای سومین بار به مصاف تیم نفت ستاره خلیج فارس رفت و در نهایت با کسب دو پیروزی از مجموع سه بازی برگزار شده، پس از خانه بسکتبال کردستان به فینال این رقابت‌ها راه یافت.
دو تیم راه یافته به فینال لیگ دسته یک، به سوپر لیگ بسکتبال بانوان صعود خواهند کرد که بر این اساس بارمان مشهد به سوپر لیگ بستکیال بانوان صعود کرد.
یاس قائم مقامی، سرمربی تیم بارمان مشهد در این خصوص اظهار کرد: بازی سوم مانند دو بازی گذشته پایا پای و سنگین بود، اما فکر می‌کنم در تمام بازی جلو بودیم و هیچ گاه عقب نیفتادیم.گاهی اختلاف زیاد می‌شد و تا دوازه امتیاز نیز جلو می‌افتادیم اما حریف اختلاف امتیاز را جبران می‌کرد و فشار بالا می‌رفت، در نهایت با نتیجه 62 به 52 پیروز شدیم.
وی با بیان اینکه در بازی دوم بدشانسی آوردیم، عنوان کرد: در اواخر بازی دوم شانس با تیم نفت ستاره خلیج فارس همراه شد وگرنه در آن بازی نیز تا دقایق پایانی امتیاز بیشتری داشتیم، گاهی شاید تا دو امتیاز عقب می‌افتادیم اما باز جبران می‌کردیم ولی در انتهای بازی شانس با ما یار نشد.
قائم مقامی با بیان اینکه همه توان خود را به کار می‌گیریم تا با پیروزی در فینال قهرمان شویم، عنوان کرد: به نمایندگی از تیم بارمان از هیئت بسکتبال استان خواهش می‌کنم که مانند همیشه پشت تیم باشند. اولین بار است که احساس می‌کنم همه جامعه بسکتبال از زن و مرد، پشت هم و مایه دلگرمی یکدیگر هستیم و از یکدیگر حمایت می‌کنیم. هیئت بسکتبال استان در هماهنگی زمان خالی برای تمرین پشتیبانی خوبی از ما داشتند. سالن سجاد به بخش خصوصی واگذار شده اما با این وجود با ما همکاری بسیار خوبی داشتند.همه تمام توان خود را به کار می‌بندند تا تیم خوب نتیجه بگیرد.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه