سرخط خبر

» آخرین خبر » صبوریان: ورزش گلف نیاز به توسعه در سطح استان دارد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۰:۵۸

 کد خبر: 18334

صبوریان: ورزش گلف نیاز به توسعه در سطح استان دارد

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: رشته نوپا گلف باید با همت رئیس جدید و اعضای هیئت در استان توسعه پیدا کند. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، کوروش صبوریان ظهر امروز در مجمع انتخاب رئیس هیئت گلف خراسان رضوی اظهار کرد: گلف ورزشی مفرح و خوب است که […]

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: رشته نوپا گلف باید با همت رئیس جدید و اعضای هیئت در استان توسعه پیدا کند.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، کوروش صبوریان ظهر امروز در مجمع انتخاب رئیس هیئت گلف خراسان رضوی اظهار کرد: گلف ورزشی مفرح و خوب است که امکان حضور خانواده ها در کنار یکدیگر وجود دارد و هیچ محدودیت سنی در این رشته وجود ندارد.

وی افزود: این ورزش مشکلی از لحاظ پوشش ورزشکاران و شرایط خاص ندارد و با راحتی در فصول مختلف تمامی اقشار میتوانند در کنار هم به این ورزش بپردازند.

صبوریان تصریح کرد: در حوزه سخت افزار باید کمی پیشرفت در استان داشته باشیم و زمین مناسبی برای ساخت زمین استاندارد گلف به وجود آید. در حال حاضر زمین در مجموعه ثامن در نظر گرفته شده اما اعتبار باید تامین شود.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی ادامه داد: زمین گلف نیاز اصلی این رشته ورزشی است در حال حاضر ما تلاش کردیم تا چند زمین کوچک برای آموزش در اختیار هیئت بگذاریم.

صبوریان خاطرنشان کرد: علاقه مند به این رشته ورزشی در سطح استان زیاد است لذا باید تلاش کنیم تا از توان بخش خصوصی برای راهم اوردن زیر ساخت ها تلاش کنیم.

وی تاکید کرد: کار رئیس جدید هیئت خیلی سخت است باید همه اهالی این رشته به هم کمک کنند تا این رشته نو پا را در استان توسعه دهند.ارسال دیدگاه