سرخط خبر

» آخرین خبر » صبوریان: با توسعه ورزش همگانی مسیر پویایی و نشاط جامعه هموار می‌شود

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۱۱:۴۷

 کد خبر: 18524

صبوریان: با توسعه ورزش همگانی مسیر پویایی و نشاط جامعه هموار می‌شود

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: توسعه ورزش همگانی علاوه بر ایجاد شور و نشاط اجتماعی، مسیر پویایی جامعه و کاهش آسیب‌های اجتماعی را هموار می‌سازد. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، کوروش صبوریان صبح امروز در همایش پیاده‌روی صبح و نشاط که با استقبال خوب مردم مشهد برگزار […]

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: توسعه ورزش همگانی علاوه بر ایجاد شور و نشاط اجتماعی، مسیر پویایی جامعه و کاهش آسیب‌های اجتماعی را هموار می‌سازد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، کوروش صبوریان صبح امروز در همایش پیاده‌روی صبح و نشاط که با استقبال خوب مردم مشهد برگزار شد، اظهار کرد: امروز روزی به یاد ماندنی خواهد شد جمعیت بسیاری برای ایجاد شور و نشاط با ورزش در این برنامه حضور پیدا کرده‌اند. اینکه یک خانواده در کنار هم می‌توانند به ورزش بپردازند و در کنار هم باشند فرصت بسیار ارزشمندی است که باید چنین ظرفیت‌هایی بیش از پیش ایجاد شود.

وی افزود: حرکت امروز اقدامی وسیعی و سراسری است و همراه با مردم مشهد مردم ۱۳ شهرستان دیگر هم امروز به صورت خانوادگی در کنار یکدیگر در همایش صبح و نشاط که به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلام برگزار می‌شود شرکت دارند همچنین به مناسبت دهه فجر ده ها برنامه فرهنگی و ورزشی و جشنواره‌ها بازی‌های بومی و محلی در نقاط مختلف استان در حال برگزاری است.

صبوریان خاطرنشان کرد: ورزش همگانی یک لازمه برای جامعه‌ای پویا و با نشاط است، باید برای توسعه ورزش‌های همگانی و دعوت همه مردم به ورزش تمامی دستگاه‌ها و نهاد‌ها مشارکت کنند. ما باید دسترسی و حضور را برای همه مردم در ورزش تسهیل کنیم و اگر چنین امری محقق شود قطعا می‌توان گام بزرگی برای کاهش آسیب‌های اجتماعی و مبارزه با بیماری‌ها مختلف در جامعه برداشت.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی تصریح کرد: شعار ورزش برای همه باید به عرصه ظهور برسد نگاه مسئولین شهری، استانی، اجرایی و نظارتی در تحقق این شعار بسیار اهمیت دارد. خوشبختانه شهر مشهد در این حوزه به وحدت و همگرایی خوبی رسیده امروز علاوه بردستگاه‌های اجرایی، شهرداری و شواری شهر مشهد هم به کمک ما آمده اند و به حوزه ورزش توجه خوبی دارند.

وی خبرداد: در حوزه برنامه ریزی ورزش همگانی با همکاری تربیت بدنی شهر مشهد از هفته آینده در حاشیه شهر مشهد در تمامی بوستان‌ها برنامه‌های مختلف ورزش همگانی برگزار خواهد شد.ارسال دیدگاه