سرخط خبر

» آخرین خبر » صبوریان: ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌ها به نقش روابط عمومی توجه کنند

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۲:۱۲

 کد خبر: 17146

صبوریان: ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌ها به نقش روابط عمومی توجه کنند

 مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: روابط عمومی‌ها ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌ها نقش مهمی در پیشبرد اهداف ورزش و جوانان دارند. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، کوروش صبوریان ظهر امروز در گردهمایی و کارگاه آموزشی مسئولین روابط عمومی ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌ها که در سالن جلسات […]

 مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: روابط عمومی‌ها ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌ها نقش مهمی در پیشبرد اهداف ورزش و جوانان دارند.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، کوروش صبوریان ظهر امروز در گردهمایی و کارگاه آموزشی مسئولین روابط عمومی ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌ها که در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد اظهار کرد: روابط عمومی ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌ها نقش مهمی در پیشبرد اهداف ما دارند، امروز اگر دستگاهی روابط عمومی فعال نداشته باشد نمی‌تواند فعالیت‌های خود را به جامعه و مخاطبان خود انتقال دهد و قطعا در حوزه‌های کاری خود به مشکل برخورد خواهد کرد.

 

وی افزود:  فعالیت‌ها دولت باید از کانال رسمی روابط عمومی‌ها به صورت دقیق و با سرعت منتشر شود. امروز با گسترش شبکه‌های اجتماعی و حضور مردم در فضای مجازی برخی اخبار غیر موثق و کذب از منابع غیر رمسی منتشر می‌شود که در این حوزه روابط عمومی‌ها با نقش کلیدی خود در راستای انتقال موثق و درست اخبار به جامعه مخاطب توجه ویژه‌ای داشته باشند.

 

صبوریان تصریح کرد: به تمامی ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌ها تاکید کرده‌ایم که از نقش روابط عمومی و تاثیرات آن در پیشبرد اهداف غافل نشوند و جایگاه این حوزه را مهم برشمارند. روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان از زمان حضور آقا پورآزاد پیشرفت‌های خوبی در حوزه‌های کاری خود داشته  و خوشبختانه با رشد فعالیت‌های روابط عمومی ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌ها روند خوبی در حوزه اطلاع رسانی فعالیت‌ها شکل خواهد گرفت.ارسال دیدگاه