سرخط خبر

» آخرین خبر » شکست فرش‌آرا در مشهد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۵:۴۵

 کد خبر: 16022

شکست فرش‌آرا در مشهد

تیم فوتسال فرش آرای مشهد در چهارچوب هفته هفدهم مسابقات لیگ برتر فوتسال، دوشنبه شب در دیداری خانگی با نتیجه ۳ بر ۱ مغلوب تیم فوتسال آتلیه طهران قم شد. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، در این دیدار که در سالن ورزشی شهید بهشتی مشهد برگزار شد، در نیمه […]

تیم فوتسال فرش آرای مشهد در چهارچوب هفته هفدهم مسابقات لیگ برتر فوتسال، دوشنبه شب در دیداری خانگی با نتیجه ۳ بر ۱ مغلوب تیم فوتسال آتلیه طهران قم شد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، در این دیدار که در سالن ورزشی شهید بهشتی مشهد برگزار شد، در نیمه نخست حامد عبداللهی با یک گل فرش آرا را از مهمان پیش انداخت اما سیدعلی حسینی نتیجه را برای تیم فوتسال آتلیه طهران قم، به تساوی کشاند.
در نیمه دوم این بازی هم، مهران رضاپور و محسن بخشی دیگر گل های تیم مهمان را به ثمر رساندند. تیم فوتسال آتلیه طهران قم با این پیروزی و کسب سه امتیاز این دیدار توانست یک پله در جدول صعود کند.
با نتایج این بازی، تیم فوتسال فرش آرا ۲۴ امتیازی باقی ماند و از رتبه پنجم به ششم جدول سقوط کرد و تیم فوتسال آتلیه طهران قم هم با ۲۵ امتیاز از رتبه ششم به پنجم جدول چهارده تیمی لیگ برتر فوتسال صعود کرد.
در ابتدای این بازی به منظور ادای احترام به کشته شدگان زلزله استان کرمانشاه، یک دقیقه سکوت اعلام شد.
تیم فوتسال فرش آرا در چهارچوب هفته هجدهم لیگ برتر فوتسال به دیدار پارسیان شهر قدس می رود و آتلیه طهران قم هم با مس سونگون دیدار می کند.ارسال دیدگاه