سرخط خبر

» آخرین خبر » شکست تیم بدمینتون بانوان مشهد در هفته چهارم لیگ برتر

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۰۷

 کد خبر: 39932

شکست تیم بدمینتون بانوان مشهد در هفته چهارم لیگ برتر

فخار مشهد در زنجان مقابل ذوب‌روی صبا با نتیجه 5‌بر0 متحمل شکست شد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، هفته چهارم لیگ برتر بدمینتون بانوان برای مشهدی‌ها در‌حالی برگزار شد که تیم شهید فخار مشهد باید در زنجان برابر قهرمان فصل قبل یعنی ذوب‌روی صبا به میدان می‌‌رفت.
در این هفته ذوب‌روی صبای زنجان، مدافع عنوان قهرمانی، پس از 3 شکست متوالی سرانجام طعم پیروزی را چشید و شهید فخار 5‌بر0 بازی‌ها را به این تیم واگذار کرد. در مسابقه انفرادی اول، حنانه یعقوب‌زاده از ذوب‌روی‌صبای زنجان در مسابقه‌ای نزدیک با شیرین حسینی، 2‌بر0 به پیروزی رسید.
در دومین بازی انفرادی، نسترن کرمی به‌سختی توانست از پسِ شیوا پذیرفکار از شهید فخار برآید. شروع مقتدرانه کرمی با پیروزی 21‌بر‌6 در گیم اول، با بازگشت شیوا پذیرفکار در گیم دوم مواجه شد. پذیرفکار در گیم دوم در یک مبارزه جانانه 23‌بر‌21 نسترن کرمی را برد؛ اما در گیم سوم کرمی بار دیگر برتری خود را تثبیت کرد و با پیروزی 21‌بر‌15 این مسابقه انفرادی را به سود زنجان خاتمه داد. در مسابقه دو‌‌نفره اول، تیم دوبل حنانه یعقوب‌زاده و هاجر کبیری توانست‌ 21‌بر‌7 و 21‌بر‌13 برابر شیوا پذیرفکار و فرناز گلمکانی پیروز شود.
این برد، برتری ذوب‌روی‌صبای زنجان را در‌مجموع این مسابقه، قطعی کرد. در مسابقه دو‌نفره دوم، این‌بار نوبت به فاطمه مقدم و حدیث احمدی رسید تا با پیروزی در 2 گیم و در مسابقه‌ای نزدیک با امتیازات 21‌بر‌19 و 21‌بر‌16 شیرین حسینی و فائقه بقایری از شهید فخار مشهد را شکست دهند. در دیدار انفرادی سوم، هاجر کبیری 21‌بر‌6 و 21‌بر‌11 به‌‌آسانی مهرو روشنایی، بازیکن جوان تیم مشهدی، را شکست داد و در نتیجه، ذوب‌روی‌صبای زنجان با پیروزی قاطع 5‌بر0 نخستین برد خود در این فصل را جشن گرفت.
Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه