سرخط خبر

» آخرین خبر » ششمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان زاوه برگزار شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۳:۴۸

 کد خبر: 25775

ششمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان زاوه برگزار شد

ششمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان زاوه با حضور فرماندار زاوه و اعضای ستاد با محوریت بررسی مشکلات جوانان روستای قلعه اقاحسن در محل حسینیه این روستا برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش وجوانان خراسان رضوی، فرماندار زاوه با اشاره به وجود محرومیت در روستاها عنوان کرد: با استفاده تمام وکمال از ظرفیت‌های موجود همراه با برنامه ریزی درست و هدفمند می توان برقسمتی از مشکلات غلبه کرد.

وی جایگزینی فرهنگ ها و اندیشه های صحیح، حمایت از تولید، آسیب شناسی مناسب، ایجاد اشتغال، هویت بخشی به جوانان را از راهکارهای مناسب رفع مشکلات جوانان دانست که نیازمند تلاش همه مسوولین ،دستگاههای اجرایی و مردم است.

درادامه دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان با تقدیر از مدال اوران کشوری رشته هاپکیدو در روستای قلعه اقاحسن به بیان فعالیتهای انجام شده در توسعه فضاهای ورزشی در روستاها پرداخت، سپس دهیار این روستا ضمن ارایه پیشنهاد ها و نظرات خود برخی از مشکلات جوانان روستا را بیان کرد.

اعطای وام و تسهیلات اشتغال با هماهنگی اداره کار و اداره ورزش وجوانان،پیگیری مستمر بخشداری سلیمان جهت تسریع در روند احداث سالن ورزشی روستای قلعه اقاحسن ،در اختیار قراردادن فضای مدارس جهت استفاده بانوان در فعالیت های ورزشی، پیگیری طرح های اشتغالزایی،اطلاع رسانی و.. در روستاها توسط هیات رئیسه جوانان ، حمایت همه جانبه از تیمهای ورزشی دراستفاده از ظرفیتهای موجود توسط کلیه ادارات، از موارد مطرح شده در این جلسه بود.

درپایان جلسه از ۴ نفر مدال اوران کشوری رشته هاپکیدوی این روستا با اهدای جوایزی تقدیر شد.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه