سرخط خبر

» آخرین خبر » شریف: برای حضور در فینال لیگ برتر تلاش خواهیم کرد/تست کرونای بازیکنانم منفی شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۰:۲۲

 کد خبر: 38930

شریف: برای حضور در فینال لیگ برتر تلاش خواهیم کرد/تست کرونای بازیکنانم منفی شد

سرمربی تیم فوتسال بانوان هیئت فوتبال خراسان رضوی گفت: خوشبختانه تست کرونا تمامی بازیکنان منفی اعلام شد و با تمام قوا برای دیدار با مس رفسنجان آماده خواهیم شد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، فاطمه شریف در خصوص تست کرونا بازیکنان تیمش گفت: طبق پروتکل اعلام‌شده توسط سازمان لیگ هر تست کرونا نهایتا تا 10 روز اعتبار دارد. از آنجایی که 10 مردادماه نیز قرار است مرحله نیمه‌نهایی رقابت‌های لیگ برتر فوتسال بانوان برگزار شود، روز یکشنبه مجددا تست دادیم که خوشبختانه جواب همه تست‌ها منفی بود.

وی در خصوص برگزاری ادامه رقابت‌های لیگ برتر فوتسال بانوان کشورافزود: در صورت مثبت نبودن تست حداقل 25 درصد از اعضاء تیم مس رفسنجان، رقابت‌ نماینده خراسان رضوی مقابل مس برگزار خواهدشد. در خصوص سایپا و حفاری اهواز اطلاعی ندارم اما قبل از این شنیده بودیم که وزارت نفت اجازه فعالیت به تیم‌ها نداده‌بود و تیم حفاری به تازگی با اخذ مجوز، تمریناتش را آغاز کرده‌است. بعید نیست این دیدار به تعویق بیفتد.

شریف در خصوص برگزاری تمرینات آماده‌سازی تیمش افزود: متاسفانه زمان کافی برای آماده‌سازی کامل در اختیار نداشته‌ایم اما این موضوع فقط مختص تیم ما نیست. در سراسر دنیا، تیم‌هایی که مسابقات‌شان پس از شیوع کرونا ادامه یافت، با این مساله درگیر هستند. تمرینات برگزار شده، تلاش بازیکنان واقعا زیاد بوده اما با توجه به وقت کمی که داشتیم به آمادگی 100 درصد نرسیده‌ایم.

وی افزود: خوشبختانه با تمامی نفرات به مصاف مس رفسنجان می‌رویم و هیچ مصدوم و محرومی برای دیدار آتی نداریم. همه تلاش خود را به کار می‌گیریم تا در نهایت راهی فینال شویم. بازیکنانم از انگیزه بالایی برای این دیدار برخوردارند.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه