سرخط خبر

» اداره کل ورزش و جوانان » سومین جلسه مجمع سمن های جوانان خراسان رضوی برگزار شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۰:۳۴

 کد خبر: 13714

سومین جلسه مجمع سمن های جوانان خراسان رضوی برگزار شد

سومین جلسه مجمع سمن های جوانان خراسان رضوی در مشهد مقدس برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، مجید پوررضایی ،معاون فرهنگی و امور جوانان استان در این جلسه،هیئت های ورزشی را حیاط خلوت تشکل های مردم نهاد برای اجرا و برگزاری فعالیت های مختلف فرهنگی،ورزشی،علمی و پژوهشی در […]

سومین جلسه مجمع سمن های جوانان خراسان رضوی در مشهد مقدس برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی،
مجید پوررضایی ،معاون فرهنگی و امور جوانان استان در این جلسه،هیئت های ورزشی را حیاط خلوت تشکل های مردم نهاد برای اجرا و برگزاری فعالیت های مختلف فرهنگی،ورزشی،علمی و پژوهشی در چارچوب فعالیت های تخصصی و موضوع فعالیت شان عنوان و اظهار کرد:باید سمن ها با ارایه و انجام کارهای خلاقانه،ایده پردازی و نوآورانه ،تحول جدیدی را در به نمایش گذاشتن توانمندی و قابلیت های خودشان بوجود آورند .

وی افزود:البته لازمه این کار آن است که با تجربه گردانی و هم افزایی و شناخت ظرفیت های یکدیگر و در تعامل با تشکل های مردم نهاد سایر نهادها،ظرفیت های خود را پرورش داده و فعال سازند.

معاون فرهنگی و امور جوانان خراسان رضوی با بیان اینکه خانه جوانان می بایست کانون انرژی ،ابتکار ،امید و خلاقیت باشد تا اتفاقات خوبی در آن بیافتد ،از ضرورت همدلی ،تعامل و همکاری و حفظ حرمت ها گفت و بیان داشت:تلاش مان در اداره کل ورزش و جوانان استان این است تا بستر مناسبی را برای فعالیت و رشد سمن ها با رفع دغدغه هایشان فراهم سازیم.

پوررضایی،ضرورت انعکاس و بازتاب فعالیت های سمن ها و تبدیل کردن خانه جوانان به عنوان هسته مرکزی و مولد مشارکت های نهادمند اجتماعی و تقویت و توسعه ارتباطات را یکی دیگر از الزامات کاری برای رشد و تکاپوی فعالیت ها قلمداد و خاطرنشان کرد:در همین راستا نشریه جوان را با هدف مستندسازی و برندسازی سمن های جوانان استان در کشور راه اندازی خواهیم کرد.

در این جلسه،سایر اعضا به تبیین مسائل ،مشکلات و دیدگاه های کاری خود برای تعالی بخشی به فعالیت ها ،اقدامات و برنامه های جوانان پرداختند.ارسال دیدگاه