سرخط خبر

» آخرین خبر » سفر یک روزه معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان به رشتخوار

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۲:۰۵

 کد خبر: 43591

سفر یک روزه معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان به رشتخوار

ر قوچان‌نژاد معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان به شهرستان رشتخوار سفر کرد و از اماکن ورزشی و پروژه های عمرانی این شهرستان بازدید به عمل اورد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، مهدی پرتو در خصوص سفر قوچان‌نژاد معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان به شهرستان رشتخوار اظهار کرد: در ابتدا در جلسه ای که در اداره شهرستان برگزار شد مشکلات شهرستان و همچنین گزارش کاری از فعالیت اداره ورزش و جوانان و هیئت های مختلف ارائه شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان رشتخوار ادامه داد: بعداز جلسه ای که با فرماندار داشتیم معاون اداره کل ورزش و جوانان استان بازدیدی از استخر سرپوشیده‌ی شهرستان که حدود ۱۲ سال پیش ساختش شروع شده است داشتند که متاسفانه چند سالی متوقف شده بود و از سال ۹۵ مجدد این پروژه شروع به کار کرد.

وی ادامه داد: تاکنون نزدیک به ۶۰ تا ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و تا الان نزدیک به ۳ میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان به این پروژه تخصیص یافته و در سال ۱۴۰۰ مبلغ ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان از مالیات بر ارزش افزوده از طرح‌های ملی به این پروژه اختصاص پیدا کرده و امیدواریم این مبلغ تخصیص پیدا کند تا بتوانیم دهه فجر پروژه را افتتاح کنیم .

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه