سرخط خبر

» آخرین خبر » سرمربی تیم ملی سرکل کبدی: شانس قهرمانی در جهان را داشتیم

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۱:۰۹

 کد خبر: 37370

سرمربی تیم ملی سرکل کبدی: شانس قهرمانی در جهان را داشتیم

سرمربی خراسانی تیم ملی سرکل کبدی گفت: متاسفانه ناداوری‌ها در بسیاری از نتایج این دوره تاثیرگذار بود ولی ما شانس قهرمانی در جهان را داریم.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، مرتضی شهیدی در خصوص بازی‌های جام‌ جهانی سرکل کبدی که در پاکستان برگزار شد اظهار کرد: مسابقات جام جهانی سرکل کبدی با شرکت 10 تیم برتر جهان در شهر لاهور پاکستان برگزار شد، سطح بالایی را در این مسابقات شاهد بودیم ولی متاسفانه تنها مشکل این دوره از مسابقات داوری ضعیفی بود که باعث شد تیم ملی ایران متضرر شود.

سرمربی خراسانی تیم ملی سرکل کبدی ادامه داد: در این دوره از مسابقات با تیم‌های آلمان، سیرالئون، انگلیس و هندوستان همگروه بودیم، که سه بازی اول خود را پیروزی پشت سرگذاشتیم و برای کسب سرگروهی با تیم هندوستان رقابت کردیم که متاسفانه در این بازی با داوری مهندسی که کشور پاکستان تدارک دیده بود این بازی را با اختلاف نزدیک واگذار کردیم و به عنوان تیم دوم به مرحله نیمه‌نهایی راه پیدا کردیم.

وی تصریح کرد: در مرحله نیمه‌نهایی با تیم پاکستان روبه شدیم و می‌دانستیم کار سختی را مقابل این تیم خواهیم داشتیم، با وجود عملکرد خوبی که در این بازی داشتیم باز هم اسیر ناداوری شدیم و بازی را به تیم میزبان واگذار کردیم.

شهیدی خاطرنشان کرد: در دیدار رده‌بندی با تیم استرالیا که در دوره گذشته قهرمان جام جهانی شده بود رقابت کردیم و خوشبختانه با انجام بازی زیبا و با اختلاف بالا این تیم را شکست دادیم و توانستیم مقام سوم جهان را به دست آوریم.

سرمربی خراسانی تیم ملی سرکل کبدیگفت: بازیکنان تیم ملی در چند وقت اخیر تلاش زیادی را انجام دادند تا بتوانند قهرمانی را به‌دست آورند، ولی متاسفانه عملکرد ضعیف داوری باعث شد که نتوانیم برای مقام قهرمانی تلاش کنیم.

وی در خصوص این موضوع که تیم ملی سرکل کبدی آیا شانس قهرمانی در جهان دارد، عنوان کرد: اگر مدیریت در فدراسیون کبدی باشد، این قول را به علاقه‌مندان به این رشته خواهم داد که با برنامه‌ریزی و انگیزه بازیکنان به هدف تیم ملی که کسب مقام قهرمانی در جهان برسیم.

شهیدی اظهار کرد: امیدوارم در سال‌های آینده نماینده‌ای در کرسی‌های جهانی داشته باشیم تا این مشکلات برایمان تکرار نشود.

سرمربی خراسانی تیم ملی سرکل کبدی درباره حضور ملی‌پوشان خراسانی در اردو تیم ملی گفت: 6 سال است به عنوان مربی و سرمربی در خدمت تیم ملی سرکل کبدی بودم و خوشبختانه بازیکنانی که از خراسان رضوی به اردوی تیم ملی دعوت شدند همواره جزو بهترین بازیکنان مسابقات جهانی بوده‌اند.

وی ادامه داد: کاپیتان تیم ملی علی صفری به عنوان بهترین مدافع و احمد میرزاپور به عنوان بهترین مهاجم در مسابقات جهانی انتخاب شدند، بازیکنان خراسانی همیشه جزو بهترین‌های بازیکنان جهان هستند.

شهیدی گفت: خراسان جایگاه پهلوانان است و این استان پتانسیل بالایی در این رشته ورزشی دارد و امیدوارم در سال‌های آینده بازهم شاهد افتخارآفرینی بازیکنان از خراسان رضوی باشیم

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه