سرخط خبر

» آخرین خبر » سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در چنین پروژه‌های ورزشی ارزشمند است

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۰۴

 کد خبر: 39825

سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در چنین پروژه‌های ورزشی ارزشمند است

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی خبر داد: دو پروژه بزرگ ورزشی به ارزش ۵۵ میلیارد تومان با حضور معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان در استان افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، فرزاد فتاحی در مراسم افتتاح مجموعه ورزشی شهید صدر اظهار کرد: در طول دو هفته گذشته، چند پروژه بزرگ ورزشی درروستاهای شهرستان خواف و سبزوار افتتاح کردیم که مجموعا حدود ۵۵ میلیارد تومان هزینه در برداشت، اما با توجه به تورم و مشکلات اقتصادی، ارزش ریالی این مبلغ چیزی در حدود ۱۲۰ میلیارد تومان است. پروژه‌های زیادی در خراسان رضوی در حال ساخت و تکمیل هستند. می‌توانیم حدود پنجاه پروژه دیگر را تا بهمن‌ماه به مرحله افتتاح و بهره‌برداری برسانیم، همچنین حدود ۹۰ پروژه آماده برای افتتاح داریم.

وی ادامه داد: سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در چنین پروژه‌های ورزشی بسیار ارزشمند است، چراکه سیاست دولت و وزارت ورزش و جوانان حمایت از بخش خصوصی است. امیدوارم با پیگیری‌ مناسب، حمایت خود را از بخش خصوصی انجام داده باشیم. توسعه فضای ورزشی در روستاها و شهرها منجر به کاهش هزینه‌های درمان و آسیب‌های اجتماعی می‌شود.

همچنین در این مراسم، مهدی علی‌نژاد، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان، بیان کرد: جامعه جوان لایق بهترین‌ها است. راه دیگری جز ورزش برای نشاط و سلامت جامعه وجود ندارد. باید زیرساخت‌های لازم برای ترغیب جوانان به ورزش را فراهم کنیم. آسیب‌های اجتماعی متعددی در جامعه وجود دارد و بهترین راه پیشگیری از آن، ورزش است.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه