سرخط خبر

» آخرین خبر » سخنگوی مجمع ملی سمن های جوانان:آقای وزیر خسته نشوید و با سرعت از موانع عبور کنید

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۹:۳۴

 کد خبر: 43697

سخنگوی مجمع ملی سمن های جوانان:آقای وزیر خسته نشوید و با سرعت از موانع عبور کنید

سخنگوی مجمع ملی سمن های جوانان در متنی ادبی که با تصویرسازی زیبا از مدال آوری دکتر سید حمید سجادی در دو و میدانی و سختی ها و موانع مسیر تا خط پایان و رسیدن به مدال، عملکرد و فعالیت های سمن های جوانان، عمل به فرامین مقام معظم رهبری و سخنان بزرگان در وصف جوان و جوانی به صورت هنرمندانه ای نگاشته شده بود، از وزیر ورزش و جوانان خواست هرگز خسته نشود و با سرعت از موانع عبور کند.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، سارا سادات حسینی عضو هیئت رئیسه و سخنگوی مجمع ملی سازمان های مردم نهاد جوانان در این متن با تبیین دغدغه ها، مطالبات و مشکلات پیش رو در حوزه جوانان، به توانمندی و ظرفیت های عظیم نسل جوان بخصوص تشکل های جوانان اشاره کرده است که بخشی از این متن را در ادامه می خوانید:

آقای وزیر در همین آغاز می خواهم برایتان از خاطره مدال آوری یک جوان بگویم، جوانی که در بازه ای پر افتخارترین ورزشکار دو میدانی ایران بود. آری آقای وزیرِ دولت سیزدهم، جناب آقای سجادی، جنابعالی را می گویم.
بازی های آسیایی 1998 بانکوک را خاطرتان هست؟ آن مدال شیرین نقره را خاطرتان هست؟ اواسط مسابقه هنگام پرش از یکی از موانع به زمین افتادید اما بلند شدید، خواستید، توانستید، ناامید نشدید، هدف داشتید، عقب افتادگی را جبران کردید و به مدال نقره رسیدید.
امروز دید بنده و این جمع یعنی اعضای هیئت رئیسه و بازرسین مجمع ملی سازمان های مردم نهاد جوانان به شما در حوزه جوانان هم، چنین دیدی است. آقای وزیر اینجا هم از عقب افتادگی ها ناامید نشوید. شما را کسی یافتم که اهل تعامل و ساختن هستید. شما را کسی دیدم که روزگاری پر افتخار ترین دونده دو میدانی ایران بودید و اکنون قرار است به فضل الهی و همراهی جوانان، پر افتخارترین وزیر تاریخ وزارت ورزش و جوانان باشید.
امروز قرار است برای مطالبات به حق جوانان ایران بدوید، با سرعت از موانع عبور کنید، پس خسته نشوید.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه