سرخط خبر

» اخبار اسلایدر » ستاد بازی های آسیایی ۲۰۱۸ اندونزی تشکیل شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۹:۴۶

 کد خبر: 7290

ستاد بازی های آسیایی ۲۰۱۸ اندونزی تشکیل شد

با حضور مدیرکل و مسوولان ورزشی استان ستاد بازی های آسیایی ۲۰۱۸ اندونزی در محل اداره کل تشکیل شد. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی،هوشنگ ولی پور با اعلام این خبر اظهار داشت:با توجه به تجربیات کسب شده از بازی های گذشته در خصوص حمایت از ورزشکارانی که شانس بیشتری […]

با حضور مدیرکل و مسوولان ورزشی استان ستاد بازی های آسیایی ۲۰۱۸ اندونزی در محل اداره کل تشکیل شد.
به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی،هوشنگ ولی پور با اعلام این خبر اظهار داشت:با توجه به تجربیات کسب شده از بازی های گذشته در خصوص حمایت از ورزشکارانی که شانس بیشتری برای حضور در رقابت های آسیایی دارند،در تلاش هستیم تا تعداد بیشتری از ورزشکاران در این دوره از بازی های آسیایی حضور پیدا کنند.

بر همین اساس ستاد بازی های آسیایی ۲۰۱۸ اندونزی به ریاست کوروش صبوریان مدیرکل ورزش و جوانان و دبیری هوشنگ ولی پور معاون توسعه ورزش،فهمیه سروری معاون توسعه ورزش بانوان،امیرزارعی رئیس گروه قهرمانی ،مشتاق عشق رئیس پایگاه قهرمانی،علی سعادتمند و هانیه امانی از کارشناسان حوزه ورزش قهرمانی و تعداد ۱۵ هیأت ورزشی در محل اداره کل ورزش و جوانان تشکیل شد.

معاون توسعه امور ورزش استان خاطرنشان کرد:ورزشکاران ۱۵ هیأت ورزشی طرح آمایش جزء هیات هایی هستند که شانس بیشتری برای حضور در این رقابت ها را دارند.

وی در پایان گفت:در روزهای آینده جلسه های مختلف کارشناسی،در خصوص نحوه حمایت و برنامه ریزی دقیق با حضور روسای هیأت ها و اعضای ستاد برگزار و طرح جامعی در این خصوص ارایه و تدوین خواهد شد.ارسال دیدگاه