سرخط خبر

» آخرین خبر » سبزوار میزبان مسابقات هندبال پیشکسوتان کشور

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۹:۵۰

 کد خبر: 18042

سبزوار میزبان مسابقات هندبال پیشکسوتان کشور

رئیس اداره ورزش و جوانان سبزوار از میزبانی مسابقات هندبال پیشکسوتان کشور خبر داد. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، مجید نصراله زاده با اعلام خبر گفت: مسابقات هندبال پیشکسوتان کشور جام یادواره شهدای هویزه با حضور ۱۲ تیم از استان‌های کشور درمورخ ۱۲ لغایت ۱۷ بهمن ماه به میزبانی […]

رئیس اداره ورزش و جوانان سبزوار از میزبانی مسابقات هندبال پیشکسوتان کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، مجید نصراله زاده با اعلام خبر گفت: مسابقات هندبال پیشکسوتان کشور جام یادواره شهدای هویزه با حضور ۱۲ تیم از استان‌های کشور درمورخ ۱۲ لغایت ۱۷ بهمن ماه به میزبانی سبزوار برگزار می‌گردد.

وی در ادامه افزود : در این دوره از رقابت‌ها تیم‌هایی از استان‌های، تهران، مازندران، اراک، آذربایجان شرقی، ایلام، کردستان، کرمانشاه، اصفهان، خوزستان، بوشهر، فارس و نماینده خراسان رضوی (سبزوار) طی ۵ روز با هم به رقابت می پردازند.

رئیس اداره ورزش و جوانان سبزوار هدف از برگزاری این رقابت‌ها را با عنوان یادبود شهدای هویزه گرامیداشت یاد شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت عنوان نمودند.

لازم بذکر است این دوره از مسابقات با همکاری فرمانداری سبزوار ،اداره ورزش و جوانان ،شهرداری ،جهاد کشاورزی،و دانشگاه‌های شهرستان برگزار می‌شود .ارسال دیدگاه