سرخط خبر

» آخرین خبر » سبزوار قهرمان رقابت‌های هندبال پیشکسوتان کشور شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۹:۳۱

 کد خبر: 18402

سبزوار قهرمان رقابت‌های هندبال پیشکسوتان کشور شد

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سبزوار از برتری تیم پیشکسوتان هندبال سبزوار مقابل نماینده تهران و کسب عنوان قهرمانی رقابت‌های هندبال پیشکسوتان کشور خبر داد. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، مجید نصراله زاده با اعلام این خبر گفت: این دیدار ظهر امروز با نتیجه ۱۴ بر ۱۳ به […]

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سبزوار از برتری تیم پیشکسوتان هندبال سبزوار مقابل نماینده تهران و کسب عنوان قهرمانی رقابت‌های هندبال پیشکسوتان کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، مجید نصراله زاده با اعلام این خبر گفت: این دیدار ظهر امروز با نتیجه ۱۴ بر ۱۳ به سود نماینده سبزوار خاتمه یافت.

وی افزود: همچنین در دیدار رده بندی، تیم هندبال پیشکسوتان تبریز موفق شد با نتیجه ۱۷ بر ۱۵ مقابل نماینده برازجان به برتری برسد و عنوان سومی این رقابت‌ها را از آن خود کند.

وی با بیان اینکه میانگین افراد سنی شرکت کنندگان در این رقابت ها ۴۵ سال بود اظهار کرد: این افراد در دهه های ۵۰ و ۶۰ در تیم های شهرهای خود حضور داشته اند.

مسابقات هندبال پیشکسوتان کشور از ۱۳ تا ۱۷ بهمن با هدف گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هویزه و دفاع مقدس و باحضور هفت تیم از تهران، اصفهان، تبریز، فارس، سبزوار، برازجان و مازندران در سالن سه هزار نفری سربداران شهرستان سبزوار برگزار شد.ارسال دیدگاه