سرخط خبر

» آخرین خبر » بهره‌برداری از سالن6 هزار نفری ثامن پیش از پایان دولت/ 3 پروژه عمرانی در شهرستان‌های خراسان رضوی تکمیل می‌شود

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۴:۰۹

 کد خبر: 41271

با حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی در خراسان رضوی مقرر شد؛

بهره‌برداری از سالن6 هزار نفری ثامن پیش از پایان دولت/ 3 پروژه عمرانی در شهرستان‌های خراسان رضوی تکمیل می‌شود

مدیر کل اداره ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: برای تکمیل سالن ۶ هزار نفری ثامن یکی از پروژه های بسیار مهم و تاثیرگذار در رشد و توسعه ورزش استان مبلغ ۲۵ میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافت، بر این اساس این پروژه پیش از پایان دولت به بهره‌برداری برسد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش وجوانان خراسان رضوی، فرزاد فتاحی اظهار کرد: با پیگیری‌های معتمدیان استاندار خراسان رضوی، شاهد سفر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی، به استان بودیم. بر اساس این پیگیری‌ها با موافقت وی و مصوب کردن اعتبارات بسیار خوبی که برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در استان در نظر گرفته شد، شاهد رشد و تکاپو در تجهیز و تکمیل پروژه‌ها خواهیم بود.

مدیر کل اداره ورزش و جوانان خراسان رضوی، ادامه داد: همه در جریان مصوبات این سفر قرار گرفتند که جا دارد از دکتر نوبخت و جناب معتمدیان استاندار محترم و دکتر جمشیدی به خاطر پیگیری‌های بسیار خوب شان صمیمانه تشکر کنم‌. خوشبختانه در این سفر بخشی از پروژه‌های ورزشی هم با پیگیری‌ها و کارهای کارشناسی شده که صورت گرفت این اعتبارات مصوب و اتفاقات بسیار خوبی را رقم بزند.

وی با بیان اینکه در این سفر برای تکمیل سالن ۶ هزار نفری ثامن یکی از پروژه های بسیار مهم و تاثیرگذار در رشد و توسعه ورزش استان مبلغ ۲۵ میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافت، تکمیل کرد:  برای تکمیل استخر سرپوشیده کاشمر حدود چهار میلیارد تومان، برای سالن مسابقاتی شهرستان فریمان یک میلیارد تومان و برای تکمیل استادیوم پنج هزار نفره نیشابور، مبلغ هفت میلیارد تومان اعتبار مصوب شد که این اعتبارات با تخصیص ۱۰۰ درصد صورت خواهد گرفت.

فتاحی در پایان تشریح کرد: بر این اساس باید این چهار پروژه ما پیش از پایان دولت به بهره‌برداری برسد و مجموعه اعتباراتی که سهم ورزش استان خراسان رضوی بود تقریبا ۳۷ میلیارد تومان خواهد بود که به جمع اعتبارات مصوب ما در حوزه‌های ملی و استانی اضافه خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه