سرخط خبر

» آخرین خبر » سالم‌سازی و استاندارد سازی باشگاه‌های خصوصی از مباحث جدی در وزارت ورزش

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۲۱:۱۷

 کد خبر: 28390

سالم‌سازی و استاندارد سازی باشگاه‌های خصوصی از مباحث جدی در وزارت ورزش

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان گفت: باتوجه به تعداد باشگاه‌های خصوصی در کشور سالم‌سازی و استاندارد سازی باشگاه‌ها های خصوصی از مباحث جدی در وزارت ورزش و جوانان است.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، داورزنی در خصوص همایش سراسری معاونین توسعه ورزش و کارشناسان امور باشگاه‌های ادارات کل ورزش و جوانان کشور گفت: باتوجه به نقش و اهمیت توسعه باشگاه‌های خصوصی کارگاهی را برای معاونین توسعه ورزش و مسئولین کمیسیون ماده ۵ استان‌ها برگزار کردیم.

وی با بیان اینکه در کشور ۲۲هزار باشگاه ثبت شده داریم که فعال هستند، ادامه داد: بیش از دو میلیون جمعیت در این باشگاه‌ها فعالیت دارند که رقم قابل توجهی است و ضرورت ساماندهی و نظارت بر این باشگاه ها را چند برابر می‌کند.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان تصریح کرد : سالم سازی و استاندارد سازی باشگاه‌ها از بحث های جدی بود که مدتی است در وزارت ورزش مطرح شده و در این کارگاه‌ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

داورزنی از دیگر مباحث مطرح شده در این کارگاه‌ها را آموزش نظام حقوقی عنوان کرد و گفت: برگزاری این گردهمایی یکی از کارهای خوبی است که برای ساماندهی باشگاه‌های کشور برگزار شد و در حاشیه آن نیز مباحث ورزش قهرمانی مطرح می شود، امیدوارم این مباحث برای حوزه قهرمانی و باشگاه‌ها خصوصی مثمر ثمر باشد.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه