سرخط خبر

» آخرین خبر » زند روحانی: با اقتدار قهرمان لیگ برتر امید تا المپیک شدیم

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۲:۱۵

 کد خبر: 38977

زند روحانی: با اقتدار قهرمان لیگ برتر امید تا المپیک شدیم

مدیر تیم جودو و کوراش نوبافت شادیلون گفت: در مسابقات لیگ برتر امید تا المپیک توانستیم با اقتدار عنوان قهرمانی این مسابقات را کسب کنیم.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، محمد زند روحانی در خصوص قهرمانی در مسابقات لیگ برتر امید تا المپیک اظهار کرد: در مسابقات لیگ برتر امید تا المپیک که در بهمن ماه برگزار شد تیم نوبافت شادیلون نتایج قابل قبولی را کسب کرد و تا قبل از شیوع ویروس کرونا با اقتدار در رتبه اول گروه ب قرار داشت.

وی ادامه داد: با توجه به شیوع ویروس کرونا این مسابقات نیمه تمام ماند و فدراسیون جودو تصمیم گرفت که امتیازات تیم‌ها را تا زمان برگزاری مسابقات به عنوان نتایج نهایی اعلام کند که با توجه به این موضوع به صورت قاطع و با اقتدار به عنوان قهرمان معرفی شدیم.

زند روحانی خاطرنشان کرد: مراسم اختتامیه این مسابقات روز گذشته در مجموعه افراسیابی تهران با حضور مسئولین برگزار شد و در پایان کاپ قهرمانی تحویل تیم ما شد.

مدیر تیم نوبافت شادیلون عنوان کرد: در این مسابقات مربی برتر و و فنی‌ترین ورزشکار مسابقات از تیم ما معرفی شدند که این موضوع نشان از موفقیت تیم نوبافت شادیلون در این مسابقات را دارد، خوشبختانه همه بازیکنانی که که در لیگ برتر امید تا المپیک در تیم نوباف شادیلون حضور داشتند بومی بودند، امیدوارم بتوانیم با حمایت خوب این مجموعه در سال‌های آینده این افتخارآفرینی را تکرار کنیم.

وی در خصوص برنامه‌های این تیم برای سال جدید گفت: خوشبختانه با توجه به رویکردی که در سال 98 در رشته جودو و کوراش داشتیم توانستیم عملکرد قابل قبولی را ارائه دهیم، اگر این ویروس منحوس از کشور ایران خارج شود تمایل داریم در رشته‌های پرورش اندام، کشتی آزاد، شنا، هندبال ورود کنیم تا بتوانیم در لیگ‌های محتلف در سطح استان و کشور حضور داشته باشیم.

وی در خصوص قهرمانی تیم بزرگسالان کوراش در مسابقات لیگ برتر تصریح کرد: خوشبختانه در لیگ برتر کوراش هم توانستیم مقام نخست لیگ برتر کوراش را بدست آوریم و تیم را برای حضور در مسابقات آسیایی آماده می‌کردیم که متاسفانه به دلیل شیوع ویروس کرونا این مسابقات لغو شد.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه